شایعه: بازیگران انتقام جویان میزبانی جوایز اسکار امسال را برعهده میگیرند!

پس از اینکه کوین هارت از میزبانی اسکار انصراف داد، به تازگی شایعه شده که بازیگران انتقام جویان میزبانی جوایز اسکار امسال را برعهده میگیرند! با جزییات بیشتر از این خبر همراه دژم باشید :

 

بازیگران انتقام جویان میزبانی جوایز اسکار امسال را برعهده میگیرند؟

 

بیایید به اتفاقات اخیر نگاه دیگری بیاندازیم؛ ابتدا قرار بود که کوین هارت میزبانی جوایز اسکار امسال را بر عهده بگیرد؛ پس از مدت نسبتا کوتاهی، موضوعی سبب شد که هارت از این کار کناره‌گیری کند و این داستان، باعث شد که افراد مشهوری از او تقاضا کنند که در این‌باره تجدید نظر کند؛ اما آکادمی هنرهای تصویری آمریکا که مسئولیت برگزاری اسکار را برعهده دارد، تصمیم گرفت که مراسم امسال را بدون میزبان برگزار کند! اما حال و پس از اینکه اخبار پیرامون میزبانی اسکار به پایان رسید، دوباره با شایعه‌ای جدید این اخبار تب و تاب گرفت؛ بر طبق این شایعه‌ی جدید، بازیگران انتقام جویان (از دنیای سینمایی مارول)، قرار است برگزارکننده‌ی مراسم اسکار امسال باشند! با توجه به اتفاقاتی که برای میزبانی جوایز اسکار امسال پیش آمده، همچنان مشخص نیست که آیا قرار است این مراسم واقعا بدون هیچ میزبانی برگزار شود یا خیر. نظر شما در این‌باره چیست؟

 

اولین تریلر سریال Watership Down منتشر شد | بقا به سبک خرگوش‌ها
ادامه

 

آیا بازیگران انتقام جویان می توانند از پس میزبانی جوایز اسکار امسال بربیایند؟
آیا بازیگران انتقام جویان می توانند از پس میزبانی جوایز اسکار امسال بربیایند؟ نظر طرفداران که مثبت است؛ اما نظر اهالی سینما چطور؟!

 

 

جوایز آکادمی ( Academy Awards) یا اسکار (Oscars)، مراسم اعطای جوایز سالانه آمریکا که توسط آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک به بهترین آثار صنعت سینما جهان اهدا می‌شود. این مراسم یکی از شاخص‌ترین مراسم‌های اهدای جوایز در جهان است و بزرگترین جایزه در زمینه سینما می‌باشد و هر ساله در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به‌صورت زنده پخش می‌شود. البته گفتنی‌ست که جایزه اسکار یکی از نه جایزه از جوایز آکادمی است و این آکادمی بزرگ و باسابقه، جوایز دیگری را نیز به دیگر شاخه‌های هنر اهدا می‌کند.

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *