معرفی و بررسی انیمه Usagi Drop | چرا باید این انیمه را دید؟

با معرفی و بررسی انیمه Usagi Drop همراه دژم باشید ؛ وقتی اسم انیمه می آید , همه جور نوع و سبک انیمه را می شود تصور کرد ؛ از فانتزی , جنایی گرفته تا عاشقانه و احساسی . امروز یک انیمه‌ی جذاب و به شدت احساسی را معرفی خواهیم کرد . امیدوارم تا پایان متن همراهمان باشید .

 

معرفی و بررسی انیمه Usagi Drop

 

چرا باید این انیمه را دید؟ این سوالی بود که تیتر این متن از ما می پرسد. کم کم به این سوال پاسخ خواهیم داد.این انیمه روایتگر مردی است ۳۰ ساله به نام دایکیچی که پدر بزرگش را از دست داده و در مراسم خاکسپاری او شرکت می کند و همه متوجه دختر بچه ی ۷ ساله ای به نام رین میشوند که از زن دیگر پدر بزرگ بوده و مادرش او را ترک کرده . اکنون اوست رودروی دنیایی بزرگ و بی هیچ خانواده ای . اینگونه است که دایکیچی داستان به همه اعلام می کند که سرپرستی رین را قبول می کند و قرار است که با هم زندگی کند. از این جا به بعد مخاطب شاهد تلاش های یک مرد مجرد برای بزرگ کردن دختری است.

 

فیلم بدون عنوان بتمن | نام فیلم اختصاصی Batman تغییر یافت + جزییات جدید
ادامه

 

تا این جای این متن به اندازه ی کافی در مورد داستان گفته ایم و برویم سر وقت این که چرا باید این انیمه را دید. من به شخصه عاشق این انیمه ام در حدی که بعضی قسمت ها را چند بار دیدم ؛ بعد از دیدن این انیمه همیشه دنبال انیمه ای خواهم بود که دوباره همان حسی را که با این انیمه تجربه کردم به من بدهد که بسیار کمیاب است و تاکنون انیمه ی دیگری شبیه این پیدا نکردم. داستان شبه دختر و پدری برای هر کسی جذاب است مخصوصا وقتی قرار باشد مردی مجرد بخواهد بچه ای را بزرگ کند ؛ نمیدانم چه بگویم ولی میتوانم خلاصه بگویم که این انیمه پر از حس خوب است .

 

 

این انیمه را توصیه می کنم به کسانی که خود دارای فرزند هستند ؛ چون کاملا موقعیت دایکیچی را درک خواهند کرد . نمی توانم این معرفی را تمام کنم بدون اینکه از موسیقی زیبایش نگفته باشم . در سریال انیمه ای یک موسیقی متن خاصی دارد که آرام و شاید غمگین باشد ولی بهر حال زیبا است . میتوانم بگویم همین الآن که دارم این متن را می نویسم موسیقی متنش را در ذهن دارم و باعث می شود که سعی کنم حسی را که تجربه کردم به متن تبدلیش کنم ! این انیمه در سال ۲۰۱۱ ساخته شده و دارای ۱۱ قسمت ۲۰ دقیقه ای است و من تضمین می کنم که از زمانی که برای این انیمه گذاشته اید پشیمان نخواهید شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *