معرفی هاچی؛ داستان یک سگ | داستان یک وفاداری

وقتی دلت گرفته دلت می خواهد که یک فیلمی ببینی که بدترت کند. حداقل این چیزی که می گویم در مورد خودم صدق می کند! با معرفی هاچی؛ داستان یک سگ همراه دژم باشید :

معرفی هاچی؛ داستان یک سگ | داستان یک وفاداری

امروز , فیلمی را معرفی می کنیم که همینطور است.فیلم خیلی خیلی زیبایی در مورد وفاداری است . خودم به شخصه کسی را ندیدم که بعد از دیدن این فیلم گریه اش نگرفته باشد چه پیر می خواهد باشد چه جوان.

هاچی؛ داستان یک سگ ((hachi ,a dogs tale , اسم فیلم امروز است . بارزترین ویژگی سگ ها مشخصا وفاداری آن هاست که هر روز و هر روز کلیپ هایی در اینترنت درموردشان می بینیم .این فیلم دقیقا کاری می کند که با تمام وجود این وفاداری را حس کنید و شاید در آخر این فیلم دلتون بخوهد که یک سگ به وفاداری هاچی داشته باشد حتی شاید با وجود این که از سگ ها بدتون می آید یا خوشتون نمی آید.بهتر است برویم سراغ خلاصه ی این فیلم و بعد از آن دوباره سراغ احساساتی که با این فیلم داریم بر گردیم .

هاچی داستان سگی است که در ایستگاه قطار گمشده است و یک استاد دانشگاه که هر روز با قطار به محل کارش رفت و آمد می کند آن را پیدا می کند.این استاد ابتدا دلش برای هاچی می سوزد و او را به همراه خود به خانه می برد تا زمانی که صاحب اصلیش را پیدا کند . همسرش با نگهداری این سگ موافق نیست وچون صاحب سگ بر خلاف تلاش های این خانواده پیدا نشد اصرار دارد که برایش خانواده ای دیگر پیدا کند.

همانطور که در بالاتر گفتم این فیلم , فیلم خیلی احساسی است و دیده شده حتی وقتی این فیلم تمام شده است لپ تاپ خیس شده است. شاید این حجم از احساساتی بودن این فیلم بترسونتون ولی من میتونم تضمین کنم که بعد از دیدنش یک لبخند به همه ی این وفاداری این سگ خواهد زد .شاید برایتان جالب باشد که این فیلم بر اساس واقعیت است .

این فیلم در سال ۲۰۰۹ ساخته شده است و تا جایی که من میدونم هیچکدام از بازیگر هاش آنقدر که باید معروف نیستند ولی در نقش هاشون عالی و دیدنی بازی کردند . این فیلم برای کسی که به امتیاز و نمرات imdb اهمیت میدهند باید بگویم که جز ۲۵۰ برتر دنیاست .

اگر هنوز قانع نشدید که چرا باید فیلمی را ببینیم که میدانیم در نهایت اشکمان را در می آورد باید بگویم که گاهی وقت ها شاید گریه کردن چیز بدی نباشد و هنوزم میشه حس کرد که آدم و انسانیم.

اولین تصاویر از مینی سریال چرنوبیل با بازی امیلی واتسن منتشر شد
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *