معرفی مجموعه آقای روبات | چرا باید به آن عشق ورزید ؟

وقتی اسم هک و هکر میاد یک تصور غلطی‌ست که که همه ی تقصیر آن زیر سر تلویزیون است , یک نفر در عرض چند ثانیه یک کمپانی و یا بانک بزرگ را هک می کند که در واقعیت اصلا و ابد اینگونه نیست. سریالی که امروز به معرفی آن خواهیم پرداخت در مورد هک و الخصوص هکرهاست ؛ اگر علاقه مند به هک و تکنولوژی هستید , با معرفی مجموعه آقای روبات همراه دژم باشید :

معرفی مجموعه آقای روبات :

سریال آقای ربات (mr robot) به نوشته ی سم اسماعیل, که در سال ۲۰۱۵ برای اولین بار بر روی آنتن رفت و با استقبال خوبی مواجه شد. این سریال جز ۲۵۰ برتر سریال های imdb است و در بعضی از بخش ها جایزه های امی و گلدن گلوب گرفته استخلاصه ی این سریال به اینگونه است که شخصیت اصلی داستان پسری به نام الیوت آلدرسون با بازی فوق العاده ی رمی مالک (Rami Malek) است که در روز ها در یک شرکت امنیتی به عنوان متخصص امنیتی کار می کند و شب ها اطرافیانش را هک می کند و سعی می کند که بفهمد چه در سر و زندگی هایشان می گذرد. او به شدت کم حرف است و پیش روانشناس می رود و هم چنان هم حرف نمی زند . در حالیکه در سرش با یک دوست خیالی حرف می زند که هرچی را که نمی تواند به بقیه بگوید به او می گوید . در قسمت اول این سریال یکی از شرکت هایی که زیر نظر شرکت آل سیف که الیوت شخصیت اصلی داستان در آن کار می کند هک می شود و او اجازه می دهد که ویروس در آن سرور باقی بماند و با مردی به نام مستر روبات که او را در مترو تعقیب می کند آشنا می شود که سر دسته یک گروه از هکر هاست که می خواهند یک شرکت خیلی بزرگ را هک و اطلاعاتشان را نابود کنند.

معرفی مجموعه آقای روبات
معرفی مجموعه آقای روبات | چرا باید به آن عشق ورزید ؟

شاید در ابتدا این سریال برای کسانی که سر از اصطلاحات تقریبا تخصص این حوزه سر در نمی آورند ناراحت کننده باشد ولی من به شما تضمین می دهم که هک تنها بخش این سریال نیست. این سریال از چیز هایی صحبت می کند که من در کمتر سریال دیگری دیده ام. این سریال شامل حوزه های روانشناسی, جامعه شناسی هم می شود. پس از تماشای فصل اول این سریال شما منفجر خواهید شد از اتفاقاتی که رخ می دهد و تقریبا می توانم بگویم که در پایان هر فصل این سریال همین وضعیت را خواهید داشت.در مورد هک هایی که در این سریال انجام می شود همه به طور عملی کار می کنند و سم اسماعیل برای این کار از چندین متخصص کمک گرفته استاین سریال تاکنون دارای ۳ فصل است که هر فصل حدودا ۱۰-۱۱ قسمت دارد . این سریال برای فصل چهارم که متاسفانه آخرین فصل این سریال است تمدید شده است و تا سال ۲۰۱۹ به روی آنتن خواهد رفتاگر قهرمانی از جنس هکر ها و سویشرت مشکی که می خواهد دنیا را به جای بهتری تبدیل کند بروید و این سریال را تماشا کنید.

پرستار شب از دنیای تلویزیونی مارول و نتفلیکس خداحافظی کرد!
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *