معرفی فیلم Split | معرفی فیلم شکافته

یکی از قسمت های جذاب علم طبق نظر شخصی بنده میتواند خودمان باشد . امروز می خواهیم فیلمی درباره ی خودمان یعنی علم وسیع روانشناسی معرفی کنیم . با معرفی فیلم Split ( معرفی فیلم شکافته ) همراه دژم باشید :

معرفی فیلم Split | معرفی فیلم شکافته

 

با معرفی فیلم Split ( معرفی فیلم شکافته ) همراه دژم هستید . این فیلم از آن جا شروع می شود که یک دختر دبیرستانی تولدی گرفته و دوستانش را به یک کافه دعوت کرده است. پس از پایان تولد دو دوست صمیمی باقی می مانند و یک دختری که چندان با بقیه ارتباط ندارد. اما پدر آن دختری که تولدش است اصرار می کند که به دلیل این که کسی دنبالش نیامده است او را برسانند . وقتی سه دختر سوار ماشین پدر آن دختر می شوند مردی غریبه سوار ماشین می شود و همه را بیهوش می کند. آن مرد غریبه تنها شخصیت اصلی داستان نیست بلکه می توان گفت شخصیت های اصلی داستان ماست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

معرفی پوستر فیلم شکافته

در پاراگراف بالا خلاصه ای خیلی کوتاه از فیلم split (به فارسی : شکافته) گفته ایم . ولی حتی نزدیک آن چیزی که فیلم نشان خواهد داد نشده ایم. همان طور که در بالا اشاره کردم آن مرد غریبه شخصیت های اصلی داستان است و اکنون توضیح میدهم که این یعنی چه.این فیلم در مورد اختلال چند شخصیتی است . این فیلم به نظر بنده حقیر در نشان دادن این اختلال بسیار خوب عمل کرده است . برای این که ارتباط بیشتری با فیلم بگیرید ابتدا توضیح خیلی کوتاهی در مورد این اختلال خواهم داداین اختلال , یعنی اختلال چند شخصیتی به گونه ای است که چند شخصیت در یک بدن زندگی می کنند . این شخصیت ها اخلاق های گوناگون , سن های متفاوت با شخصیت اصلی و یا حتی جنسیت های متفاوت دارند. اختلال چند شخصیتی به گونه ای است که ممکن است شخصیت ها از حضور هم آگاه باشند و گاهی اوقات حتی ممکن است شخصیت اصلی و اولی هم از حضورشان آگاه باشد . وقتی شخصیت های دیگر کنترل بدن را در دست می گیرند شخصیت اصلی در زمان هایی که خودش کنترل را در درست نداشته است را بیاد نمی آورد و یادش نمی آید چه کار هایی کرده استامیدوارم به اندازه ی کافی کنجکاوتان برای دیدن فیلم کرده باشم . این فیلم در سال ۲۰۱۶ با بازی درخشان و عالی جیمز مک آووی ساخته شده است. این بازیگر , یعنی جناب جیمز مک آووی به حدی عالی بازی می کنند که هر شخصیت را می توانید از هم تشخیص بدهید امیدوارم از این فیلم لذت ببرید.

زیباترین پوسترهای فیلم | پوستر فیلم فراموشی ( Oblivion )
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *