معرفی فیلم Shutter Island | شاتر آیلند ؛ فیلمی پر از دیوانگی !

با معرفی فیلم Shutter Island با بازی لئوناردو دی‌کاپریو همراه مجله سینمایی دژم باشید ؛ شاتر آیلند ، فیلمی پر از دیوانگی و با یک پایان‌بندی ناب و گیج‌کننده است که حتما نظرتان را به خودش جلب خواهد کرد .

 

معرفی فیلم Shutter Island | شاتر آیلند

 

صحبت از فیلم هایی که پایان بندی دیوانه کننده ای دارند و باید در موردش کلی فکر کرد مسلما بدون shutter island به پایان نمی رسند ! فیلمی پر از دیوانگی که به نظر بنده بهترین عنوان برای این فیلم می باشد. اکنون میرویم سراغ فیلم که آیا لایق این تیتر هست یا خیر که فقط با دیدن فیلم میتوانید به آن پاسخ دهید.

داستان این فیلم به این صورت است که یک مارشال آمریکایی با همکارش راهی جزیره ای هستد که در آن نه فقط دیوانگان بلکه جنایتکار های روانی نگهداری میشوند ؛ یکی از ان ها فرار کرده است و وظیفه ی آن ها پیدا کردن این جنایتکار است. فکر کنم بتوانید تصور کنید فیلمی که داخل تیمارستان شروع بشود چه عاقبتی خواهد داشت ! متاسفانه به دلیل اینکه اگر بیشتر از این توضیح بدهم ممکن است فیلم را لو بدهم ( که البته حتی لو دادن این فیلم کار سختی خواهد بود ) بیشتر از این درباره ی فضای فیلم توضیح نخواهم داد. احساساتی که در حین این فیلم تجربه خواهید کرد بسیار عجیب هستند و در مورد خودم در حدی تعجب و تحیر چیره شده بود که حتی فراموش کرده بودم که شکلاتی که در دهانم بود را بجوم ! فکر کنم با این مثال قشنگ توضیح دادم که دچار چه حسی شده بودم  .

 

چطور فیلمنامه بنویسیم ؟ (2) / ساختار فیلمنامه
ادامه
معرفی فیلم Shutter Island | شاتر آیلند
معرفی فیلم Shutter Island | شاتر آیلند

 

این فیلم در سال ۲۰۱۰ ساخته شده است که به نظر من سال بسیار طلایی برای بازیگران آن مخصوصا جناب لئوناردو دی کاپریو بوده است ؛ چون دی کاپریو در همین سال یک فیلم زیبای دیگر به نام تلقین یا اینسپشن هم بازی کرده است . جناب دی کاپریو که نیازی به معرفی ندارند ؛ او بعد از بازی کردن در فیلم های تایتانیک و تلقین (inception ؛ که در یک مقاله و معرفی دیگر به آن خواهیم پرداخت ) عملا به یک ستاره‌ی بزرگ تبدیل شد . کارگردان این فیلم جناب مارتین اسکورسیزی هستند که فیلم های خوب و درخشان زیادی در کارنامه دارند.

در کل اگر برای فیلمی که برای بقیه ی روز شما را درگیر خودش خواهد کرد آمادگی دارید بروید و این اثر درخشان را به نام shutter island را دانلود و تماشا کنید . البته پیشنهاد میدهم که فیلم را تنها نبینید ؛ چون بعد از تمام شدن این فیلم نیاز به صحبت کردن در مورد این فیلم و الخصوص پایان بندی دیوانه کننده‌اش نیاز به یک همراه خواهید داشت . و اگر متاسفانه کسی را همراه خودتون ندارید که فیلم را باهاش ببینید ، میتوانید زیر این پست نظرتان را بنویسید و من هم خوشحال میشوم که جوابتان را بدهم.

 

Bria Vinaite در فیلم درام Violent Delights نقش‌آفرینی می کند .
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *