معرفی فیلم درباره ی زمان | چه می‌کردید اگر مسافر زمان بودید؟

اگر می توانستید به گذشته برگردید چه چیزی را تغییر می دادید ؟ یا اصلا چیزی را تغییر می دادید؟ به هر حال ,  فکر کنم متوجه شده اید که امروز چه سبک و چه نوع فیلمی را معرفی خواهیم کرد .بله ؛ یک فیلم با موضوعیت زمان و البته سفر در زمان . با معرفی فیلم درباره ی زمان همراه ما باشید :

 

معرفی فیلم درباره ی زمان

 

با معرفی فیلم درباره ی زمان همراه دژم هستید ؛ فیلم about time یا همان درباره ی زمان , درباره ی پسری است که روز تولد ۲۲ سالگی اش است و پدرش می خواهد یک راز بزرگ را به او بگوید و این راز بزرگ چیزی نیست به جز این که او می تواند با رفتن به یک مکان تاریک مثل کمد ها و با تمرکز کردن ، به یک خاطره ی خاص و یا زمان خاص به آن زمان برگردد و اگر می خواهد, چیزی را تغییر دهد . هم چنین این که این ویژگی بین مرد های خانواده موروثی است و خودش هم این کار را کرده . در ابتدا مشخصا شخصیت اصلی باورش نمی شود ولی وقتی آن را امتحان می کند متوجه می شود که می تواند آن را انجام دهد و به عقب برگردد .حالا اوست و با یکسری قوانین که چندان دست و پاگیر نیستند و می تواند هر چند بار بخواهد گذشته ی خودش را تغییر دهد بدون اینکه درگیر اثر پروانه ای شود و یا جهان را نابود کند.

 

ددپول از بشکن تانوس جان سالم به در برد؟ کوین فیج پاسخ می‌دهد!
ادامه

 

تاکنون در مورد خلاصه ای از فیلم را توضیح دادم حال میخواهیم درباره‌ی آنچه واقعا فیلم هست بگوییم . با توجه به توضیحی که دادم ممکن است تصور کنید که با یک داستان علمی تخیلی با کلی هیجان روبرو هستید ولی اصلا این گونه نیست.این فیلم داستان پسری است که می خواهد عاشق شود و تشکیل خانواده بدهد  و در این حین هم می تواند به گذشته برگردد و بعضی از کارهایش را اصلاح کند . فکر کنم که متوجه شده اید که با یک داستان روان و ساده ای مواجه هستید و از هیجان خبری نیست. شخصیت اصلی داستان ما آدم خوبی است و نمی خواهد از ویژگی اش سو استفاده کند تا لاتاری برنده شود بلکه فقط می خواهد اوضاع را برای خودش و اطرافیانش درست کند. این فیلم در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است با بازی بی نظیر دامنل گیلسون و ریچل مک آدامز اگر به دنبال فیلمی هستید که بعد از مدت ها طعم دوباره زندگی را تجربه کنید و هنوز درک کنید که این زندگی ارزشش را دارد بروید و این فیلم را تماشا کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • فیلم
  • معرفی
  • معرفی فیلم درباره ی زمان | چه می‌کردید اگر مسافر زمان بودید؟