معرفی شخصیت Bane به بهانه ورودش به سریال گاتهام

اولین تصویر از شخصیت بین ( Bane ) در سریال گاتهام منتشر شده است . به همین بهانه تصمیم گرفتیم که به معرفی شخصیت Bane بپردازیم که پسر کینگ اسنیک ( یکی از شخصیتهای منفی دنیای بتمن ) است ؛ در ادامه همراه مجله سینمایی دژم باشید تا در هم شکننده ی خفاش را بیشتر بشناسیم :

بین ؛ در هم شکننده ی خفاش !

بین (به انگلیسی: Bane) یک شخصیت خیالی ابرشرور در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است که عموماا به عنوان دشمن شخصیت ابرقهرمان بتمن محسوب می‌شود. این شخصیت توسط چاک دیکستون، داگ موئنچ و گراهام نولان خلق شده است و برای اولین بار در شماره ۱ مجموعه کمیک بتمن: انتقام بین (ژانویه ۱۹۹۳) حضور پیدا کرد. بین به سبب جنایات پدرش که محکوم به حبس ابد بود، در زندان زیرزمینی پنا دورو زاده و بزرگ شد. او که برای داشتن قدرت حیوانی و هوش استثنایی شناخته شده است، تنها شخصیت بدذاتی است که به او عنوان در هم شکننده ی خفاش نسبت داده‌اند! نقش شخصیت بین را رابرت سوئنسن در فیلم بتمن و رابین (۱۹۹۷) و تام هاردی در فیلم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد (۲۰۱۲) ایفا کرده‌اند.

 

شخصیت بین ( شخصیت Bane ) در سریال گاتهام
اولین تصویر از شخصیت بین ( Bane ) در سریال گاتهام منتشر شده است . به همین بهانه تصمیم گرفتیم که به معرفی شخصیت Bane بپردازیم که پسر کینگ اسنیک ( یکی از شخصیتهای منفی دنیای بتمن ) است

 

تاریخچه خیالی معرفی شخصیت Bane :

بین پسر کینگ اسنیک است که یکی از خلافکارهای بزرگ دنیای دی سی محسوب می شود . وقتی که این پدر از دست زندان دولتی فرار میکند ، دولت کشوری که محل زندگی اسنیک است ، پسرش بین را به عنوان زندانی در یکی از مخوفترین زندانهای دنیا حبس میکند . Bane از همان کودکی شروع به یادگیری هنرهای رزمی میکند و همزمان به علت وقت آزادی که در زندان دارد (!) ، به مطالعه‌ی کتابهای مختلف میپردازد . از همین رو ، مسلط به ۴ زبان زنده‌ی دنیا می شود . او در مدت زندانی بودنش به خشونت و پرخاشگری میپردازد و به همین علت ، بیشتر زندانیها تابع دستوراتش میشوند و او به رییس زندان تبدیل می شود ! البته این موضوع آنچنان دوامی هم نمی‌یابد .

 

سریال Stargirl | لوک ویلسن به سریال اختصاصی استارگرل پیوست
ادامه
بین ، قوی هیکل و نترس ، ساخت روسیه !

 

آشنایی با ونوم !

گروهی از دانشمندان دولتی قصد دارند تا ماده‌ای به نام Venom ( با ونوم دنیای مارول اشتباه نگیرید ! ) را برای افزایش قدرت سربازان بر روی زندانیها امتحان کنند تا قبل از عملی شدن پروژه ، تاثیرات این ماده را بر روی آنها ببینند ؛ به همین جهت آنها به زندانی که بین در آنجا حبس است می‌روند و از او به عنوان یکی از موشهای آزمایشگاهی خود استفاده کنند ؛ شخصیت Bane به سبب فعالیتهای بدنی بسیاری که داشته ، توان مقاومت در برابر ونوم را پیدا میکند و به این ترتیب به یکی از قدرتمندترین افراد دنیا تبدیل میشود ؛ بلافاصله پس از این موضوع ، بین با بهره‌گیری قدرتهای تازه به دست آمده‌اش از زندان فرار می‌کند .

 

معرفی شخصیت Bane

 

ترس از خفاش

از زمان کودکی ، Bane شبها کابوس خفاشی بزرگ را می‌دید که به سوی او حمله می‌کند و دنیایش را تیره و تار می‌کند . بین وقتی متوجه می‌شود که مردی با لباس خفاش در گاتهام حکومت میکند و شهر را به تصرف خودش درآورده ، متوجه می شود که تقدیرش این است که به این شهر رفته و در مقابل بتمن قرار بگیرد ؛ به همین دلیل ، از آن زمان تا به امروز ، شخصیت Bane یکی از همیشگی‌ترین و بزرگترین دشمنان بتمن شده و همیشه به مبارزه با او میپردازد .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *