معرفی سریال ریک و مورتی | بهترین انیمیشن سریالی بزرگسالانه !

وقتی صحبت از انیمیشین به میان کشیده می شود تصورات متفاوتی به وجود می آید، گاهی خیال میشود که که انیمیشین ها برای بچه هاست؛ اما کسانی که با دنیای انیمیشن ژاپنی یا انیمه ها آشنایی دارند، بهتر میاننند که انیمیشین ها میتوانند چه محتوایی باشند؛ امروز نیز می‌خواهیم یک انیمیشن سریالی بزرگسالانه را به شما معرفی کنیم؛ با معرفی سریال ریک و مورتی همراه دژم باشید :

 

معرفی سریال ریک و مورتی | بهترین انیمیشن سریالی بزرگسالانه !

 

ریک و مورتی
ریک و مورتی In Black !

 

ریک و مورتی؛ انیمیشن سریالی که داستان ماجراجویی های دیوانه وار و غیر قابل تصور یک پدربزرگ دانشمند روانی به نام ریک با نوه اش مورتی را بیان میکند که در آنها، با بعد های دیگر، موجودات فضایی، سفر در زمان، جهان های موازی و … مواجه هستیم. طبق معمول یک معرفی کوتاه از آنچه انیمیشین هست را بیان کردیم؛ اما برویم سراغ چیزی که واقعا هست و چرا باید این انیمیشین را دید! شما همینطور یک انیمیشن را تماشا نمی کنید و هر قسمت این انیمیشین یک فلسفه و یک نظر خاص را بیان می کند و در اغلب اوقات وادارتان میکند که تفکر کنید. این سریال از سال ۲۰۱۳ از شبکه swim adult پخش شده و دارای ۳ فصل می باشد که هر فصل حدودا بین ۹ تا ۱۱ اپیزود بیست دقیقه ای دارد. سریال ریک و مورتی برای فصل چهارم هم تمدید شده و سازندگان آن قول ۷۰ اپیزود دیگر را نیز دادند که برای هوادارانش خبر بسیار خوشحال کننده‌ای است.

 

کارگردانان MCU در پشت صحنه سریال The Mandalorian + عکس
ادامه
معرفی انیمیشن ریک و مورتی
ببین مورتی؛ ما توی یه دنیای دیگه هستیم مورتی؛ مورتی اینجا همه چیز رنگی و قشنگه مورتی؛ مورتی چرا نمیخوای با من ماجراجویی کنی مورتی؟!

 

اگر بخواهم یک مثال از دیوانگی و سنگینی این سریال بزنم، به سراغ قسمتی از ریک و مورتی می‌روم که یک نژاد فضایی مجموعه از سیاره‌های بزرگ را جمع کرده بود و میان انها، مسابقه‌ای درباره‌ی خوانندگی برگزار کرده بود. هر سیاره باید در آن شرکت میکرد و اگر نمی کرد یا می باخت، نابود می‌شد! این اپیزود به نظر بنده، نشان‌دهنده این بود که چون از خیلی موجودات در کره زمین بزرگتر هستیم، دلیلی ندارد که خود را بزرگان و ساکنان اصلی این سیاره بدانیم و هر کاری که می‌خواهیم، صرفا جهت سرگرمی خود، با دنیای اطرافمان انجام دهیم؛ گرچه این قسمت نگاهی به مذهب‌های دروغین، افراط در اجرای دستورات برخی از سران دین‌های الهی مثل تاریخچه‌ی مسیحیت و چیزهای دیگری چون کثیف‌کاری‌های سیاست و غیره نیز داشت. به همین دلیل است که بر سنگین و پرمعنا بودن سریال تاکید داریم!

 

بهترین انیمیشن سریالی بزرگسالانه
با معرفی سریال ریک و مورتی همراه دژم هستید؛ آیا این سریال بهترین انیمیشن سریالی بزرگسالانه است ؟

 

جدا از اینک فضای بزرگسالانه‌ای بر سریال حاکم است که در کل، مناسب کسی که زیر ۱۸ باشد نیست؛ وقتی که یک قسمت از این انیمیشین را ببینید، متوجه آن خواهید شد و این موضول در نگاه اول، احتمالا همه‌ی تفکراتی که نسبت به انیمیشین ها داشتید می شکند اما وجود آن در برخی موارد ضروری است. به جز ماجراجویی های هیجان انگیز ریک با مورتی و بعضی اوقات با بعضی دیگر از اعضای خانواده, شما با یک دانشمند دیوانه روبرو هستید که ادعا می کند هیچ کس و هیچ چیز برایش اهمیت ندارد و حتی اگر نوه اش مورتی که ماجراجویی هایش را با او میگذرد از دست بدهد، از یک خط زمانی دیگر مورتی دیگری پیدا خواهد کرد و در کل هیچکسی برای او خاص نیست! اما در طی تماشا کردن این سریال متوجه میشوید که ریک دروغ می گوید و حتی برای نجات دادن مورتی سر جان خودش هم ریسک می کند. با اینکه به قول خودش میلیون ها مورتی وجود دارند که میتوانند با او ماجراجویی کنند.

 

نویسنده ریک و مورتی به سریال اختصاصی Loki پیوست
ادامه

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *