معرفی جوخه خودکشی | ماموریت‌هایی که قهرمانان هم نمی‌روند

با معرفی جوخه خودکشی همراه دژم باشید ؛ داستانی که درباره سیاستهای کثیف یک دولت است که گروهی از خلافکاران را در قبال وعده و وعید ، برای ماموریتهایی میفرستد که به هیچ عنوان امکان بازگشت از آنها وجود ندارد !

 

معرفی جوخه خودکشی | ماموریت غیرممکن

 

خب ؛ با معرفی جوخه خودکشی همراه دژم هستید ؛ قبل از هر چیز به سراغ معرفی‌ای کلیشه‌ای از این گروه می‌رویم تا پس از آن به طور اختصاصی به بررسی داستان و پتانسیل آنها بپردازیم : جوخه خودکشی که همچنین به عنوان نیروی ویژه اکس نیز شناخته می‌شود ، عنوانی برای دو گروه خیالی ضدقهرمان ظاهر شده در کتاب‌های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است . اولین نسخه از این گروه ؟ در مجموعه کمیک شجاع و جسور (سپتامبر ۱۹۵۹) عرضه شد و پس از آن ، نسخه دوم توسط جان اوتاوا ایجاد و در قسمت سوم افسانه (۱۹۸۷) عرضه شد . همانطوز که گفتیم ، این گروه متشکل از ضدقهرمانهایی است که برای نجات خود از گرفتاری ، با دولت قراردادی می‌بندند تا در ازای انجام ماموریتی سنگین و خطرناک ، خود را از گرفتاری رها کنند ؛ حال این مشکلات می‌خواهد زندانی شدن آنها باشد یا سابقه‌ی خرابشان نزد پلیس یا حتی هر چیز دیگری !

 

فیلم برای اخر هفته | فیلمهای کودکانه مناسب بزرگسالان !
ادامه
معرفی جوخه خودکشی
با معرفی جوخه خودکشی همراه دژم هستید ؛ همانطور که به یاد دارید ، در سال ۲۰۱۶ ، دو کمپانی وارنر و دی سی تصمیم گرفتند تا با الهام از این گروه ، یک فیلم ابرقهرمانی بسازند . با اینکه فیلم نزد منتقدین محبوب نشد ؛ اما مردم آن را سرگرم کننده دانستند و فروشش نیز بسیار مناسب بود . اما نباید از این نکته غافل شد که این فیلم به هیچ عنوان نتوانست عمق روابط پیچیده و گاهی پوچ و بیهوده‌ی افراد گروه را با یکدیگر نشان دهد و از این حیث ، شکست بدی را متحمل شد .

 

اما اگر از نقطه نظر دور به این داستان بنگریم ، جوخه خودکشی به چیزی بیش از این حرفها می‌پردازد ؛ این گروه و نحوه‌ی پیدایش آن ، به سادگی و سرراستی هرچه تمام تر ، می‌خواهد تا به شما بفهماند که سیاست کثیف است و افراد درگیر آن برای برداشتن سدهای پیش روی خود در مسیر رسیدن به اهدافشان ، از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند ! با اینکه اعصای اصلی این گروه همچون ددشات ، هارلی کویین ، ال دیابلو ، کاپیتان بومرنگ ، افسونگر و در مواقعی پویزن آیوی و غیره ، همگی از دشمنان ابرقهرمانهای ما هستند ؛ اما به بازی گرفته شدنشان توسط شخصی به اسم آماندا والر حتی برای متنفرین این شخصیتها نیز دردناک بود و این موضوع نشان از این دارد که جوخه خودکشی ، بی دلیل تا این حد سیاه و غمناک نیست .

 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *