ترمیناتور: سرنوشت تاریک | نام رسمی بازسازی فیلم ترمیناتور مشخص شد

نام رسمی فیلم ترمیناتور ۶ مشخص شده است ؛ بازسازی فیلم ترمیناتور ، ترمیناتور: سرنوشت تاریک خوانده می شود و قرار است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شود .

 

ترمیناتور: سرنوشت تاریک | نام رسمی بازسازی فیلم ترمیناتور مشخص شد

 

بازسازی فیلم ترمیناتور ، ترمیناتور: سرنوشت تاریک نام دارد ؛ به تازگی نام رسمی فیلم ترمیناتور ۶ که بازسازی‌ای‌ست از این مجموعه فیلم محبوب منتشر شده است ؛ سرنوشت تاریک که ششمین فیلم رسمی دنیای ترمیناتور است ، قرار شده که در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ اکران شود که در صورت فروش مناسب ، به باکس افیس تعطیلات کریسمس نیز خواهد رسید . با توجه به تاریخ اکرانی که برای فیلم در نظر گرفته شده است، باید گفت که احتمالا باید زمان زیادی را برای انتشار تریلر رسمی فیلم صبر کنیم. همچنین با توجه به اینکه داستان مشخصی گفته نشده، نمی‌دانیم که ترمیناتور ۶ چه داستانی را دنبال می‌کند اما اینکه قرار است ادامه‌ای بر دو عنوان اول باشد، اینکه ببینیم آرنولد شوارتزنگر دوباره به نقش کلاسیکش (به صورت درست و حسابی!) بازمی‌گردد مایه‌ی دلگرمی است.

 

جاستین ثرو در بازسازی یکی از انیمیشنهای کلاسیک دیزنی
ادامه
#فمنیسم در مقابل #اسکای‌نت !

 

ترمیناتور ۶ فیلمی اکشن علمی–تخیلی از سری فیلم‌های نابودگر و به کارگردانی تیم میلر است که برای اکران در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده‌ است. ششمین فیلم از سری فیلم‌های نابودگر، دنباله ای مستقیم بر فیلم‌های نابودگر و نابودگر ۲ می‌باشد و سایر فیلم‌ها و سریال ساخته شده از این سری را نادیده می‌گیرد! این فیلم توسط تیم میلر و زیر نظر جیمز کامرون ساخته می‌شود. فعلا حضور آرنولد شوارتزنگر، لیندا همیلتون، مک کنزی دیویس، گابریل لانا (در نقش ترمیناتور)، دیگو بنتا (برادر نقشی که ریس بازی می‌کند) و ناتالیا ریس در فیلم تایید شده‌ است.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *