معرفی سریال آبشار جاذبه | داستانی در مورد دو قلوها

اکثر ما حداقل یکبار این فکر به ذهنمان خطور کرده این که چه می شود که یک خواهر یا برادر دوقلو داشتیم و اگر به آن فکر نکردید بعد از دیدن این سریال به آن فکر خواهید کرد ! با معرفی سریال آبشار جاذبه همراه ما باشید :

 

معرفی سریال آبشار جاذبه

 

سریال آبشار جاذبه یا gravity falls  سریال انیمیشینی که که داستان خواهر و برادر دو قلو به نام های میبل و دیپر  را بیان می کند که پدر و مادرشان برای تعطیلات تابستانی آن ها را به یک شهر کوچک به نام  گرویتی فالز پیش  عموی بزرگشان استن فرستاده اند. عمو استن یک مغازه را اداره می کند به نام کلبه اسرار که قرار است چیز های قدیمی و خاص را دارا باشد که اکثر آن تقلبی و دست ساز است. میبل و دیپر قرار است در اداره ی این مغازه به عمویشان کمک کنند که متوجه می شوند که چیز های عجیب و غریبی در این شهر اتفاق می افتد.

در مورد این سریال فکر می کنم به اندازه ی کافی گفتیم . در مورد شخص خودم سریال ۵-۶ قسمت برایم جالب نبود اما بعد از چند قسمت اولیه نمیتوانستم جلوی خودم را بگیرم و تماشاش نکنم. این سریال شاید برای سنی های بالای ۲۰ سال جالب نباشد ولی برای رده سنی ۱۳ به بالا به شدت توصیه می شود. این سریال بر خلاف ریک و مورتی که قبلا در موردش گفته بودیم اصلا چیزی ندارد که مانع دیدن زیر ۱۸ سال شود و فکر می کنم رده سنی نوجوان هم ازآن بیشتر لذت می برند ولی خود بنده هم از آن به شدت لذت بردم و توضیح خواهم داد  که چرا.

این سریال جدا از سبک ماجراجویی که دارد یک  خواهر و برادر دوقلو آن را طی می کنند عشقی را نشان می دهد که بین این خواهر و برادر جریان دارند بر خلاف این که با هم اختلاف جنسیتی و یا حتی اخلاقی که دارند.مثل همه ی خواهر و برادر ها با هم دعوا می کنند و آشتی می کنند . شاید بعد از دیدن این سریال دلتان برای بچگی و همه ی دعوا ها و جریاناتی که با خواهر یا برادرتان داشتید تنگ شوید واین که چرا اصلا بزرگ شدید.در قسمت پایانی سریال دلتان می گیرد که چرا یک تابستان پر از هیجان و ماجراجویی تمام شده و  چرا باید به زندگی منظم و گاهی وقت ها کسل کننده برگردید.

این سریال در ۲ فصل ۲۰ قسمتی در سال های ۲۰۱۲-۲۰۱۶ تهیه شده و اگر دلتنگ دوران خوب کودکیتان هستید و دلتان ماجراجویی می خواهید بروید و این  سریال را تماشا کنید.

 

برت رینولدز درگذشت | خداحافظی زودهنگام با شبهای عیاشی
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *