مصاحبه تام هاردی : ۴۰ دقیقه از صحنه‌های محبوبم در ونوم حذف شد!

در جدیدترین مصاحبه تام هاردی با خبرگزاریهای معروف خارجی، مشخص شده که نزدیک به ۴۰ دقیقه از صحنه‌های محبوب از فیلم ونوم تام هاردی حذف شده ! با اطلاعات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید .

امروز متنی از جدیدترین مصاحبه تام هاردی با خبرگزاریهای معتبر خارجی منتشر شد که همگان را شگفت زده کرد ؛ این بازیگر محبوب سینما و تلویزیون بریتانیا و هالیوود در مصاحبه‌ی جدیدش اعلام کرده که ۴۰ دقیقه از صحنه‌های محبوبش از فیلم ونوم تام هاردی حذف شده است ! او در این مصاحبه گفته که ۳۰ تا ۴۰ دقیقه از صحنه‌های مورد علاقه‌ی او ، صحنه‌هایی ترسناک ، بسیار حرفه‌ای و پر از کمدی سیاه بوده که هیچوقت به نسخه‌ی نهایی فیلم راه نیافتند ! به نظر می‌رسد که این موضوع به شدت برای هاردی غیر قابل هضم و ناراحت کننده بوده زیرا وقتی که از او پرسیدند از چه چیزی بیش از همه درباره فیلم ونوم خوشت می‌آید ، جواب داد : چیزهایی که داخل فیلم نیستند !

 

جدیدترین مصاحبه تام هاردی | فیلم ونوم تام هاردی
Like a Turd , in the Wind ؛ به شخصه امیدوارم این یکی حذف نشده باشد !

 

ونوم (Venom) یک فیلم در ژانر ابرقهرمانی و زیرشاخه‌ی ضدقهرمانی رو به کارگردانی روبن فلیشر و نویسندگی اسکات روزنبرگ، جف پینکنر و کلی مارسل است که بر اساس شخصیتی به همین نام از مجموعه کتاب‌های کامیک کمپانی مارول و دنیای اسپایدرمن ساخته شده است. از بازیگران دیگر آن می‌توان به میشل ویلیامز و ریز احمد اشاره کرد. داستان فیلم درباره‌ی ادی براک، یک خبرنگار سمج و پرکار است که متوجه می‌شود در یک شرکت دارویی، بر روی انسان‌ها تحقیقات غیرقانونی و خطرناکی صورت می‌گیرد.

 

فیلمبرداری دوباره فیلم شزم! | سخنان تازه زکری لوی بازیگر نقش شزم
ادامه

مصاحبه تام هاردی | فیلم ونوم تام هاردی | 40 دقیقه از صحنه‌های ونوم

 

او شبانه به این شرکت رفته و در طی اتفاقی، در معرض ماده‌ای قرار می‌گیرد که در بدن یکی از بیماران قرار دارد‌. این ماده که سیمبایوت نام دارد، در واقع یک انگل زنده‌ی فضایی است که با چسبیدن به میزبانی همچون انسان، می‌تواند به او قابلیتهای مختلفی بدهد و از وی یک ابرانسان بسازد! فیلم Venom قرار‌ است از کنش و واکنش‌های این سیمبایوت و ادی براک برایمان بگوید و به نوعی یک فیلم پیشینه (اوریجین) محسوب می‌شود. به تازگی نیز اعلام شده که به احتمال زیاد شاهد این خواهیم بود که این شخصیت به دنیای اسپایدرمن تام هالند نیز اضافه شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *