مردی که کینگزمن خواهد شد | شایعات جدید از دنیای کینگزمن

اطلاعات جدیدی از دو فیلم بعدی دنیای کینگزمن به دست رسیده ؛ یکی از فیلمهای این دنیا ، با شعار ” مردی که کینگزمن خواهد شد ” به گذشته سفر میکند و دیگری همان کینگزمن ۳ خواهد بود !

خب ، دنیای کینگزمن به اندازه‌ی کافی دیوانه است ؛ اما بیایید کمی بیشتر به پیچیدگی‌های عجیب آن اضافه کنیم ! سایت خبری کولایدر اطلاعات جدیدی از فیلم کینگزمن ۳ به دست آورده که خبر از ساخت فیلمی جداگانه میدهد که قرار است به گذشته‌ی Kingsman سفر کند و این دنیای دیوانه را کندوکاو کند ؛ گفته شده که این فیلم با شعار ” مردی که کینگزمن خواهد شد ” ساخته خواهد شد ؛ همچنین درباره‌ی Kingsman 3 ، گفته شده که این فیلم با بازگشت تارون اگرتون همراه است که البته با توجه به سخنان اخیر وی در این باره کمی ضد و نقیض است ! احتمالا به زودی خبرهای بیشتری از این فیلم بشنویم .

 

دنیای کینگزمن : کینگزمن ۳ و مردی که کینگزمن خواهد شد

 

چندی پیش تهیه کنندگان قسمت سوم Kingsman اعلام کرده اند که تاریخ اکران Kingsman به سال ۲۰۱۹ موکول شده و هنوز جزییاتی از داستان یا تاریخ دقیق اکران مشخص نشده . تنها چیزی که تا به امروز با قاطعیت از این فیلم می‌دانیم ، این است که قسمت سوم کینگزمن به کارگردانی متیو وان ساخته می‌شود که قبلا مسئول کارگردانی و ساخت نسخه‌ی اول بود‌ . مجموعه‌ی Kingsman از روی کامیکی به همین نام نوشته‌ی مارک میلار ساخته شده است و قسمت اول آن با فروش ۴۰۰ میلیون دلاری و نمرات بسیار بالا از سوی منتقدان تقدیر شد . قسمت دوم فیلم نیز سال پیش عرضه شد که نتوانست در نمرات موفقیت زیادی کسب کند ؛ اما در فروش تقریبا همانند نسخه‌ی اول موفق بود . به هر حال ، امید می رود که قسمت سوم این فیلم و پیشینه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده ، بتواند مثل قسمت اول موفق ظاهر شود .

 

فروش هفتگی سینمای ایران | فروش قانون مورفی و فروش فیلم مارموز
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *