لایواکشن گوژپشت نوتردام در دست ساخت | تهیه شده توسط جاش گد !

دیزنی اعلام کرد که لایواکشن گوژپشت نوتردام در دست ساخت است و تهیه کننده ی این عنوان آقای جاش گد خواهد بود ؛ با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

لایواکشن گوژپشت نوتردام در دست ساخت | تهیه شده توسط جاش گد !

 

دیزنی اعلام کرد که لایواکشن گوژپشت نوتردام در دست ساخت است و تهیه کننده ی این عنوان آقای جاش گد خواهد بود . از جزییات جدیدی که درباره‌ی این لایواکشن مهیج منتشر شده ، این است که این فیلم یک موزیکال خواهد بود ؛ کار ساخت موسیقی این اثر نیز بر عهده ی موسیقی سازان انیمیشن اوریجینال یعنی استفن شوارتز و الان منکن خواهد بود . دیوید هنری هوآنگ نیز فیلمنامه ی لایوکشن گوژپشت نوتردام به تهیه کنندگی جاش گد را خواهد نوشت . گوژپشت نتردام (انگلیسی : The Hunchback of Notre Dame) انیمیشنی زوج هنری در سبک موزیکال وکمدی-درام به کارگردانی کرک ویس است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد . این فیلم توسط والت دیزنی فیچر انیمیشن ساخته و توسط والت دیزنی پیکچرز توزیع شد . این انیمیشن که بر اساس رمانی به همین نام از ویکتور هوگو ساخته شده است ، سی و چهارمین انیمیشن بلند در سری انیمیشن‌های کلاسیک والت دیزنی می‌باشد . در خلاصه‌ی داستان این فیلم آمده است :

این انیمیشن برگرفته از رمان ویکتور هوگو می باشد. که موضوع داستان اصلی رمان را دنبال می کند و اگر نگاه کلی به داستان بیندازیم در پاریس قرن پانزدهم، دختر کولی جوان و زیبایی بنام اسمرالدا به همراه بز باهوش خود جالی میرقصید و برنامه اجرا میکرد. کلود فرولو، رییس شماسهای نتردام و راهبی که نفس شکنجه اش میدهد در نهان عاشق اسمرالدا شده‌است، او سعی می‌کند با کمک کازیمودو، ناقوس زن گوژپشت و بدشکل نتردام اسمرالدا را برباید، ولی با دخالت کاپیتان فوبوس دوشاتوپر ناکام میماند و کازیمودو دستگیر میشود. کازیمودو را در میدان اعدام با شلاق مجازات می کنند … .

 

شهرزاد به پایان رسید / اتمام کار درام تاریخی محبوب
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *