پائول کینگ از کارگردانی لایواکشن پینوکیو انصراف داد + جزییات بیشتر

یکی از اعضای شرکت دیزنی ، از لغو شدن لایواکشن پینوکیو به کارگردانی پائول کینگ ( کارگردان فیلم پدینگتون و پدینگتون ۲ ) خبر داد . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

ساخت لایواکشن پینوکیو متوقف شد + توضیحات اضافه از کناره‌گیری پائول کینگ ( کارگردان فیلم پدینگتون و پدینگتون ۲ )

 

به تازگی مشخص شده که پائول کینگ ، کارگردان فیلم پدینگتون و پدینگتون ۲ که به تازگی اعلام شده بود قرار است لایواکشن پینوکیو را کارگردانی کند ، از این پروژه کناره گیری کرده و پینوکیو به صورت رسمی از تعطیلات کریسمس متوقف شده است . یکی از اعضای گروه فیلمبرداری دیزنی در مصاحبه‌ای گفت :

” خب به نظرم این موضوع دیگه فاش شده‌ست که از تعطیلات کریسمس ، ساخت لایواکشن پینوکیو متوقف شده . کارگردان پائول کینگ به دلیل ، ام … ، مشکلات “خانوادگی” از این پروژه کناره گیری کرده و حالا دیزنی به دنبال کارگردان جدیدیه تا دوباره پروژه رو از نو درست کنه . “

 

ساخت لایواکشن پینوکیو از پائول کینگ ( کارگردان فیلم پدینگتون و پدینگتون ۲ ) متوقف شد
ساخت لایواکشن پینوکیو متوقف شد ؛ با توضیحات اضافه از کناره‌گیری پائول کینگ ( کارگردان فیلم پدینگتون و پدینگتون ۲ ) از این فیلم همراه دژم باشید .

 

پینوکیو عروسکی چوبی است که آرزویی بزرگ در سر دارد ؛ که یک پسر واقعی باشد ! او در این راه تلاش زیادی هم می‌کند تا به موفقیت برسد . بینی او به شدت مورد توجه مخاطبین است و هنگامی که دروغ می‌گوید ، بینی‌اش شروع به رشد کردن می‌کند و بزرگ‌تر می‌شود ! پینوکیو مربوط به داستانی از کارلو کلودی ایتالیایی‌ست که بسیاری از خاطرات کودکی ما را یکه و تنها ساخته است . در کنار او نیز شخصیت دوست داشتنی پدر ژپتو قرار دارد که خودش را مسئول تربیت و بزرگ کردن پینوکیو می داند و در این راه تا جای ممکن تلاشش را می کند تا بهترین رفتارها را به وی بیاموزد و او را در تجربه های سخت و مسیر طاقت فرسایش برای رسیدن به انسانیت راهنمایی کند .

 

کارگردان it از روی یک مانگای ژاپنی فیلم سینمایی می‌سازد !
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *