قانون مورفی: خاندان فرخ | رامبد جوان به سراغ قانون مورفی ۲ رفت

پس از موفقیت قسمت اول فیلم در جذب مخاطب و فروش ، رامبد جوان به سراغ قانون مورفی ۲ رفته است و این فیلم را تحت نام قانون مورفی: خاندان فرخ خواهد ساخت . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

قانون مورفی: خاندان فرخ | رامبد جوان به سراغ قانون مورفی ۲ رفت

 

پس از موفقیت قسمت اول فیلم در جذب مخاطب و فروش ( البته نه در جذب منتقدین ! ) رامبد جوان به سراغ قانون مورفی ۲ رفته است و این فیلم را تحت نام قانون مورفی: خاندان فرخ خواهد ساخت . طبق گزارشهای مردمی ، قسمت اول فیلم جدید رامبد جوان که به تازگی اکران شده ، به فروش تقریبا خوبی دست یافته است و این موضوع که قسمت دوم فیلم نیز در حال ساخته شدن است آن چنان هم بعید نبود . قانون مورفی ، واژه و اصطلاحی‌ست آشنا و در تعریف آن آمده که شخص مورد نظر، در لحظه‌ای که فکرش را هم نمی‌کند ، بدترین اتفاق برایش رخ می‌دهد !

 

قانون مورفی: خاندان فرخ | رامبد جوان به سراغ قانون مورفی ۲ رفت
قانون مورفی: خاندان فرخ | رامبد جوان به سراغ قانون مورفی ۲ رفت

 

جوان تا به امروز تجربه‌های موفقیت‌آمیزی در عرصه آثار کمدی برای خود ثبت کرده و با فیلم‌هایی همچون اسپاگتی در ۸ دقیقه ، دختر آدم پسر حوا و ورود آقایان ممنوع ، مخاطبان بسیاری را از آن خود کرده است . وی همچنین با تولید و کارگردانی برنامه خندوانه ، نشان داده راه برقراری ارتباط با مخاطب را از طریق آثار کمدی به خوبی بلد است و شاید این تنها دلیلی باشد که جوان بار دیگر به دنبال ساخت آثار کمدی رفته است . نکته‌ی دیگر فیلم این است که ارشا اقدسی (بدلکار بین‌المللی سینما) طراحی صحنه‌های اکشن قانون مورفی را بر عهده دارد . از هسته اصلی بازیگران فیلم قانون مورفی نیز می‌توان به سروش صحت ، مهسا طهماسبی ، امیر جعفری ، هادی کاظمی و امیر جدیدی اشاره کرد . در خلاصه‌ی داستان فیلم اول آمده :

پلیسی به نام فرخ که به تازگی با قوانین زندگی ادوارد مورفی آشنا شده ، احساس می کند که تمام این قوانین در زندگی او در حال اجراست و این حس ، روزمرگی او را تحت شرایطی بدبختانه ، عجیب و خنده‌دار قرار می‌دهد !

 

فیلم مستقلی از شخصیت Silk از کمپانی مارول ساخته می شود
ادامه

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *