فیلم The Batman | وارنر از تاریخ شروع ساخت فیلم اختصاصی بتمن گفت

مثل اینکه فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز همچنان قرار است که ساخته شود ؛ به تازگی کمپانی وارنر تاریخ شروع ساخت فیلم اختصاصی بتمن را اعلام کرده است . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

کمپانی وارنر از تاریخ شروع ساخت فیلم اختصاصی بتمن ( فیلم The Batman ) به کارگردانی مت ریوز گفت

 

مثل اینکه فیلم The Batman همچنان قرار است که ساخته شود و خبری از کنسل شدن نیست ؛ به تازگی کمپانی وارنر برادرز تاریخ شروع ساخت فیلم اختصاصی بتمن به کارگردانی مت ریوز را اعلام کرده که البته کمی دیرتر از آن چیزی‌ست که انتظارش را داشتیم ؛ مثل اینکه فیلم مرد خفاشی قرار است در نوامبر سال ۲۰۱۹ ( آذرماه ۱۳۹۸ ) شروع به فیلمبرداری کند که در این صورت ، تاریخ اکران فیلم به ۲۰۲۰ خواهد رسید . با توجه به اینکه همچنان مشخص نیست که بازیگر بتمن چه کسی خواهد بود و هنوز نمی دانیم که در آینده چه اتفاقی برای دنیای گسترده‌ی دی سی ( DCEU ) رخ خواهد داد ، باید صبر کرد و دید که مرد خفاشی جدید چه کسی خواهد بود . البته این موضوع که بن افلک دوباره در نقش بتمن ظاهر شود نیز آنچنان دور از ذهن نیست و با توجه با اینکه اخبار زیادی از فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز نمی‌شنویم ، هیچ چیزی از دی سی و وارنر بروز بعید نیست !

 

شایعه : دیزنی در حال ساخت سریال راکت و گروت است
ادامه
تاریخ شروع ساخت فیلم اختصاصی بتمن ( فیلم The Batman ) به کارگردانی مت ریوز
کمپانی وارنر از تاریخ شروع ساخت فیلم اختصاصی بتمن ( فیلم The Batman ) به کارگردانی مت ریوز گفت

 

بروس وین (به انگلیسی: Bruce Wayne) هویت مخفی‌شده پشت نقاب بتمن است ؛ بروس وین بیلیونر ، تاجر و نیکوکار آمریکایی است . والدین او در کودکی جلوی چشمان او به قتل رسیدند و از آن زمان ، وی قسم خورد که از تبهکاران انتقام بگیرد و عدالت را به جامعه بازگرداند . وین تمرینات بدنی و فکری ویژه‌ای را پشت سر گذاشت و با لباسی ایده گرفته از خفاش ، به مبارزه با جنایت‌کاران می‌پردازد . بتمن در شهر خیالی گاتهام سیتی به فعالیت می‌پردازد و در مبارزه‌اش با جرم و جنایت افرادی او را یاری می‌کنند : رابین ، خدمتکارش آلفرد پنی‌ورث ، کمیسر پلیس جیمز گوردون و بت‌گرل . او با انواع مختلفی از خلافکاران مبارزه می‌کند که به آن‌ها گالری مجرمین نیز گفته می‌شود از جمله جوکر ، بین ، پنگوئن ، ریدلر ، زن گربه‌ای ، آقای فریز ، دوچهره ، رأس‌الغول و مترسک . بر خلاف اغلب ابرقهرمانان ، مرد خفاشی دارای توانایی‌های ابرانسانی نیست و از هوش ، مهارت‌های کارآگاهی ، علم و فناوری ، ثروت ، شجاعت ، هنرهای رزمی ، اراده‌ای تسخیرناپذیر و ترس برای مبارزه با جنایتکاران استفاده می‌کند .

 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *