آیا فیلم یک مکان ساکت ۲ واقعا ساخته می‌شود ؟!

جان کرازینسکی اعلام کرده که در حال نوشتن فیلمنامه فیلم یک مکان ساکت ۲ است ؛ کرازینسکی برای قسمت دوم یک مکان ساکت ، خودش دست به کار شده ! بنابراین ، مشخص شد که این فیلم حتما ساخته خواهد شد .

جان کرازینسکی در جدیدترین مصاحبه‌اش اعلام کرده که در حال نوشتن فیلمنامه فیلم یک مکان ساکت ۲ است ( نقد یک مکان ساکت ) . این فیلم در سال ۲۰۲۰ و در ماه می ( اردیبهشت ) اکران می‌شود ؛ البته باید گفت که قسمت دوم یک مکان ساکت قرار است در زمان اکران، برای فروش با فیلمهای بزرگی مبارزه کند ؛ تا به اینجا ، یک فیلم بدون نام از مارول برای تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده ؛ همچنین اکران فیلم گودزیلا در برابر کینگ‌کونگ نیز برای ۲۲ می برنامه ریزی شده است و همچنین در روز ۱۵ می ، قرار است فیلم لایو اکشن اسکوبی دو نیز اکران شود . حال باید دید که یک مکان ساکت ۲ ( که البته هنوز اسم رسمی آن فاش نشده و شاید این نباشد ! ) قرار است چه داستانی را به همراه داشته باشد تا بتواند با بلاک باستر‌های روبرویش مقابله کند .

 

بازگشت گره‌های باز‌نشده | شروع ساخت بازسازی سریال Unsolved Mysteries
ادامه
فیلمنامه فیلم یک مکان ساکت 2 ( قسمت دوم فیلم مکان ساکت ) توسط جان کرازینسکی در حال نوشته شدن است
جان کرازینسکی اعلام کرده که در حال نوشتن فیلمنامه فیلم یک مکان ساکت ۲ است ؛ کرازینسکی برای قسمت دوم یک مکان ساکت ، خودش دست به کار شده !

 

یک مکان ساکت فیلمی درام، هیجان‌انگیز و ترسناک ساخته‌ی کمپانی پارامونت پیکچرز است که توسط جان کرازینسکی کارگردانی شده‌است. کرازینسکی علاوه بر کارگردانی، بازی در نقش یکی از شخصیت‌های اصلی این فیلم را نیز بر عهده دارد. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به امیلی بلانت، میلیسنت سیموندز و نوآ جوپ اشاره کرد. داستان فیلم در آینده رخ می‌دهد و دورانی را به تصویر می‌کشد که هیولاهایی ناشناخته زمین را به تسخیر خود درآورده‌اند و کوچک ترین صدایی می‌تواند آنان را به سوی انسان کشانده و سبب نابودی شان شود. در این داستان لی (جان کرازینسکی) و اِوِلین (امیلی بلانت) و فرزندانشان به عنوان یک خانواده حضور دارند. خانواده‌ای که کاملا در سکوت مطلق قرار دارند و تمام مواردی را که باعث می‌شود صدایی تولید شود و امنیت خانواده به خطر بیفتد، زیر نظر دارند تا اشتباهی رخ ندهد. حال خانواده‌ی داستان، باید در تمام طول مدت زندگی خود باید هر کاری را بدون هیچ صدایی انجام دهند؛ وگرنه توسط این موجودات شکار می‌شوند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *