فیلم پروژه گوتنبرگ در صدر جدول فروش سینمای چین قرار گرفت

آخرین اخبار باکس افیس چین خبر از این می دهد که فیلم پروژه گوتنبرگ توانسته باز هم در صدر جدول فروش سینمای چین قرار بگیرد !

فیلم پروژه گوتنبرگ با کسب مبلغی معادله ۲۰ میلیون دلار در دومین هفته اکران خود بازهم به مقام اول باکس افیس چین رسید و در صدر جدول فروش سینمای چین قرار گرفت. این فیلم توسط فلیس چونگ کارگردانی شده است رونالد وونگ و فلیکس چونگ فیلم نامه نویس های فیلم پروژه گوتنبرگ هستند. از بازیگران این فیلم می توان به چو یو فات، ارون کووک، ژانگ جینگچو، الکس فانگ چون سان و ایلیس سان اشاره کرد. در جایگاه دوم نیز فیلم گم شده پیدا شده با فروشی معادل ۹/۷ میلیون دلار قرار گرفته است از بازیگران این فیلم می توان به تاکشی کانشیرو، کلی چن، مایکل وونگ، جردن چان، جوسی هو، موسس چان و استیون ما اشاره کرد. کارگردان و نویسنده این فیلم برنده جایزه فیلم هنگ کنگ چی نگی لی می باشد.
فیلم سایه در مقام سوم باکس افیس این هفته چین قرار گرفته است؛ از بازیگران این فیلم می توان به سون لی، دنگ چاو، ژنگ کای، هو جون و گوان زاتون اشاره کرد. این فیلم توسط ژانگ ییمو فیلمساز بین المللی کارگردانی شده است؛ از کارهای این کارگردان می توان به فیلم دیوار بزرگ با بازی مت دیمون و پدرو پاسکال اشاره کرد. فیلم کمدی هندی خرابکاری با فروشی معادل ۴ میلیون دلار به جایگاه چهارم باکس افیس این هفته چین دست پیدا کرد. از بازیگران این فیلم می توان به رانی موکرجی، جنت زبیر رحمانی، حوسین دیلو و ساچین اشاره کرد کارگردان این فیلم هندی سیدهارث مالهوترا می باشد. در قسمت پنج این لیست فیلم سلام خانم پول با فروشی معادل ۳ میلیون دلار قرار دارد؛ کارگردان این فیلم یوهان وو است و از بازیگران این فیلم می توان به لون ای، کیلون هانگ، کلینا جدی و یانگ سونگ اشاره کرد.

آغاز ساخت سریال سلمان فارسی ( سریال جدید داوود میرباقری )
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *