فیلم هندی فرخ نژاد ! | مراحل ساخت فیلم دختر شیطان به کجا رسید

مراحل ساخت موسیقی متن فیلم دختر شیطان به پایان رسید و حال علیرضا علویان شروع به صداگذاری فیلم قربان محمدپور کرده است .

با انجام مراحل پایانی فنی فیلم سینمایی دختر شیطان ساخت موسیقی متن فیلم دختر شیطان توسط دلشاد شیخ به پایان رسید و علیرضا علویان صداگذاری فیلم قربان محمدپور را آغاز کرد. فیلم سینمایی دختر شیطان محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود هندوستان است و سونو نیگام و آریجیت سینک، دو خواننده سرشناس دو ترانه از شش ترانه این فیلم را خوانده‌اند. حمید فرخ نژاد، ایشا روات، جکی شروف، گلشن گروور، سیمران میشکروتی، محمدرضا شریفی نیا و فردین حفیظی از بازیگران اصلی فیلم هستند. این فیلم سینمایی ، بعد از سلام بمبئی ، دومین همکاری ایران ‌و هند در زمینه سینما و فرهنگ و هنر محسوب می‌شود . کمپانی فیلمیران ، پخش دختر شیطان را بر عهده دارد و پس از اینکه فیلم آماده‌ی نمایش شد ، برای اکران آن اقدام خواهد کرد .

 

مراحل ساخت فیلم دختر شیطان
مراحل ساخت موسیقی متن فیلم دختر شیطان به پایان رسید و حال علیرضا علویان شروع به صداگذاری فیلم قربان محمدپور کرده است . با جزییات بیشتر و معرفی فیلم همراه دژم باشید

 

گفته شده که نیمی از بودجه فیلم توسط یک کمپانی هندی بزرگ تامین شده است و این فیلم کاملا در بالیوود فیلمبرداری می شود. موسیقی که در دومین همکاری ایران و هند در زمینه سینما استفاده می شود نیز کاملا هندی است و در هندوستان ساخته شده است . فیلم دختر شیطان داستان یکی از کودکان فرشته‌ی طرد شده ( ابلیس ) است که می خواهد توبه کند و شرط پذیرش توبه اش ، آن است که به یک آدم بی گناه سجده کند ؛ به این ترتیب ، دختر ابلیس وارد زمین می شود و به دنبال یک آدم بی گناه می گردد تا در برابرش سجده کند ؛ اما پیدا کردن یک شخص بی گناه در دنیای انسان ها بسیار پیچیده است … .

 

الا جی باسکو در نقش کاساندرا کین به فیلم Birds of Prey پیوست
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *