فیلم “مردی که دون کیشوت را کشت” پس از سال‌ها تاخیر و دردسر، در کن ۲۰۱۸ اکران می‌شود

به گزارش سایت گاردین، فیلم “مردی که دون کیشوت را کشت” پس از تقریبا دو دهه دردسر و کشمکش‌های فراوان در کن ۲۰۱۸ اکران می‌شود. با دژم همراه باشید.

اولین بار در سال ۱۹۹۸ بود که فیلم “مردی که دون کیشوت را کشت” به کارگردانی تری گیلیام و بازی جانی دپ در نقش اصلی معرفی شد و تا سال ۲۰۰۰ مراحل ساخت فیلم به خوبی پیش می‌رفت؛ اما همکار جانی دپ در این فیلم یعنی Jean Rochefort به مریضی سختی دچار شد و همین موضوع باعث شد که پروژه‌ی ساخت این فیلم کنسل شود. پس از گذشت ۵ سال از آن موضوع، گیلیام اعلام‌ کرد که پروسه‌ی ساخت فیلم دوباره آغاز شده ولی از جانی دپ تنها به عنوان “یاری‌رسان در پروژه” نام برده شد و مشخص شد که او به علت مشغله‌ی کاری زیاد قادر به بازی در این فیلم نیست و فقط در مراحل ساخت آن کمک رسان می‌باشد. پروسه‌ی جدید نیز کشمکش‌های فراوان خود را داشت و ۴ سال طول کشید تا بالاخره در سال ۲۰۱۰ گیلیام اعلام کرد که مراحل ساخت فیلم با بازیگران جدید شروع شده. قرار شد که آدم درایور ، میکائیل پالین و جاناثان پرایس در این فیلم‌ به ایفای نقش بپردازد.

 

خداحافظ داش فرمان ... ناصر ملک‌مطیعی درگذشت
ادامه
پوستر فیلم مربوط به آغاز فیلمبرداری مجدد با بازیگران‌ جدید – سال ۲۰۱۶

 

حال پس از گذشت ۷ سال از اعلام این خبر، گیلیام تایید کرده که فیلم “مردی که دون کیشوت را کشت” در کن ۲۰۱۸ اولین اکران جهانی خود را خواهد داشت؛ البته پس از نزدیک ۲ دهه تلاش و مشکلات متعدد، هنوز هم درگیریها بر سر این فیلم ادامه دارد! به دلایل نامشخصی، تهیه‌کننده‌ی سابق این فیلم از گیلیام شکایت کرده و به زودی دادگاهی در این باره برگزار می‌شود! البته شرکت سازنده‌ی فیلم ادعا دارد که این قضیه به هیچ عنوان مانع اکران فیلم در جشنواره نخواهد شد. “مردی که دون کیشوت را کشت” از نظر بسیاری از مجله‌ها و خبرگزاریها به عنوان پردردسرترین فیلم تاریخ سینمای جهان نامیده شده است و حال باید دید که در کن ۲۰۱۸ میتواند موفق ظاهر شود یا خیر.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • فیلم
  • معرفی
  • فیلم “مردی که دون کیشوت را کشت” پس از سال‌ها تاخیر و دردسر، در کن ۲۰۱۸ اکران می‌شود