ساخت فیلم مردگان متحرک با حضور ریک گریمز تایید شد !

ساخت سه گانه فیلم مردگان متحرک با حضور ریک گریمز تایید شد . این فیلمها قرار است داستانهای باقیمانده و جامانده از فیلم واکینگ دد را روایت کنند .

 

فیلم مردگان متحرک با حضور ریک گریمز !

 

اندرو لینکولن درفصل نهم سریال واکینگ دد از این سریال خداحافظی کرد . AMC فیلمی سه گانه با موضوع داستانی همین سریال با نام مردگان متحرک خواهد ساخت ! این شبکه تلویزیونی تایید کرده است که اندرو لینکولن مانند سریال قرار است شخصیت اصلی فیلم را بازی کند اسکات گیمپل مدیر اجرایی اصلی فیلم است او برای نوشتن داستان ریک گرایمز در نظر گرفته شده است گیمپل در این باره می گوید: ما خیلی چیزها در افق داریم که با این فیلم و همراه با یکی از برجسته ترین ستارگان تاریخ تلویزیون شروع خواهد شد و یکی از بهترین افرادی که ملاقات کرده ام این فیلم ها پیشرفت بسیار بزرگی برای انچه که ما تا به حال به نمایش گذاشته ایم محسوب می شود همراه با دامنه و مقیاس ویژگی های اینده ما با بخش اول داستان مستمر ریک گریمز شروع می کنیم و در این راه خیلی چیزهای بیشتری وجود دارد که شامل دنیای غریب و نشان داده نشده مردگان متحرک مانند گذشته ان است و همچنین شخصیت های جدید که امیدواریم مورد ستایش مخاطبان قرار بگیرند ما می خواهیم قسمت جدیدی را با داستاهای متفاوت، متمایز و همه بخش هایی از یک جهان که نتیجه تجربه یک دهه ما در باره مردگان متحرک است به تصویر بکشیم این فیلم به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد

 

تصویر جدید اکوامن نشان از جولان دریایی ویلم دفو دارد!
ادامه
فیلم مردگان متحرک
ساخت سه گانه فیلم مردگان متحرک با حضور ریک گرایمز تایید شد . این فیلمها قرار است داستانهای باقیمانده و جامانده از فیلم واکینگ دد را روایت کنند .

 

مردگان متحرک سریالی درام، ترسناک، و پسا رستاخیزی ساخته فرانک دارابونت است . این مجموعه از روی کتاب مصوری با همین نام نوشته رابرت کرکمن ، تونی مور و چارلی ادلرد ساخته شده است .  داستان از انجا اغاز می شود که اندرو لینکولن در نقش معاون کلانتر به نام ریک گرایمز پس از برخاستن از کما با دنیایی مواجه می شود که پر از مردگان متحرکی است که مشابه زامبی های فیلم های ژانر وحشت جورج ای.رومرو گوشت انسان را می خورند ! او سعی می کند که خانواده اش را پیدا کند و در این راه با گروهی از بازماندگان که همسر و فرزندانش بین ان ها هستند برای زنده ماندن تلاش می کند. 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *