فیلم منتخب مردم در جشنواره فیلمهای ایرانی لندن را می‌شناسید ؟

فیلم دارکوب با بازی مهناز افشار و امین حیایی ، جایزه فیلم منتخب مردم در جشنواره فیلمهای ایرانی لندن را از آن خود کرد ؛ با اطلاعات بیشتر همراه دژم باشید :

نهمین جشنواره‌ فیلمهای ایرانی لندن، شامگاه شنبه ۳ نوامبر به این دوره از کار خود پایان داد. در پایان این رقابت، فیلم بلند سد معبر ساخته‌ محسن قرایی، فیلم مستند مادر زمین ساخته‌ مهناز افضلی، فیلم کوتاه «جادویی» ساخته‌ بهادر ادب به ترتیب به عنوان بهترین فیلم بلند، مستند و کوتاه شناخته شدند و عنوان بهترین فیلم از نگاه تماشاگران به فیلم دارکوب با بازی مهناز افشار و امین حیایی تعلق گرفت. در قسمت ویژه‌ کودکان نیز، بالغ بر ۱۵۰ کودک رای خود را برای فیلم خاله قورباغه به صندوق رای ریختند که با استقبال ویژه‌ای روبرو شد. این فیلم از نگاه تماشاگرانش نمره‌ ۴.۴ از ۵ را دریافت کرد.

 

فیلم دارکوب با بازی مهناز افشار و امین حیایی
فیلم دارکوب با بازی مهناز افشار و امین حیایی ، جایزه فیلم منتخب مردم در جشنواره فیلمهای ایرانی لندن را از آن خود کرد

 

در این رویداد که از ۲۶ اکتبر تا ۳ نوامبر در شهر لندن برگزار شد، ۱۴ فیلم بلند، مستند و کوتاه، در ۵ سینمای مختلف شهر به نمایش در آمدند. آخرین روز از این رویداد با نمایش فیلم خاله قورباغه، ویژه‌ کودکان و در نهایت پخش فیلم گاو (داریوش مهرجویی) به پایان رسید. فیلم‌هایی همچون خوک (مانی حقیقی)، بدون تاریخ بدون امضا (وحید جلیلوند)، تنگه ابوقریب (بهرام توکلی)، مادر زمین (مهناز افضلی)، عطر داغ (علی ابراهیمی)، اسکی‌باز (فریدون نجفی)، در وجه حامل (بهمن کامیار)، سد معبر (محسن قرایی)، دارکوب (بهروز شعیبی)، خاله قورباغه (بخش کودکان)، گاو (بخش سینمای کلاسیک) و منتخبی از فیلم‌های کوتاه، در این دوره از جشنواره به نمایش در آمدند و همانطور که پیش‌بینی می‌شد با استقبال بالای مخاطب مواجه شدند. مانی حقیقی و ماه‌چهره خلیلی مهمانان ویژه‌ این دوره از جشنواره بودند که در طول شب‌های جشنواره در کنار تماشاگران به تماشای فیلم‌ها نشستند. جشنواره‌ فیلم‌های ایرانی لندن، هر ساله اواخر اکتبر در این شهر برگزار می‌شود.

برگزیدگان دومین جشنواره فیلم ایثار معرفی شدند | ردپای آرایش نسبتا غلیظ
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *