فیلم خیابان کنجد توسط جاناتان کریسل ساخته میشود | جناب خان خارجی !

به تازگی گفته شده که اگر قرار بر ساخت فیلم خیابان کنجد ( فیلم Sesame Street ) باشد ، جاناتان کریسل ساخت آن را بر عهده خواهد گرفت ؛ شما برای دیدن جناب خان خارجی آماده‌اید ؟

من دقیقا مطمئن نیستم که فیلم خیابان کنجد ( فیلم Sesame Street که شاید به نوعی بتوان آن را جناب خان خارجی قلمداد کرد! ) را نیاز داریم یا خیر؛ اما اگر قرار باشد فیلمی با این عنوان ساخته شود، این تصمیم قطعا بر عهده برادران وارنر خواهد بود! طبق خبرهایی که به تازگی منتشر شده، خیابان کنجد به دست جاناتان کریسل ساخته خواهد شد. وی کارگردان و خالق سریال”Portlandia” می باشد و برای این سریال برنده امی و نامزد جوایز متعدد دیگری نیز شده است. مایک روسولیو اولین فیلم نامه این فیلم را نوشت در اخر توسط کریس گالتا تغییراتی یافت و جدیدترین نسخه ان را اماده کرد. شاون لوی در طی مصاحبه ای گفت که امیدوار است که در این پروژه در کنار همکارانش کار کند. او گفت که خود و همکارانش قراردادی با کمپانی فاکس قرن ۲۰ بسته اند و آنها امیدوارند که حداقل در یک فیلم خیابان کنجد حضور داشته باشند؛ اما باید عواقب این کار را نیز بر عهده بگیرند.

 

فصل سوم سریال لیجن ، فصل آخر Legion خواهد بود + جزییات داستانی
ادامه
فیلم خیابان کنجد | فیلم Sesame Street | جاناتان کریسلی | جناب خان خارجی
خیابان کنجد با حضور جناب خان خارجی … ببخشید ؛ المو !

 

فیلم خیابان کنجد یک مجموعه تلویزیونی امریکایی برای کودکان است که توسط جان گنز و لوید ماریست خلق شده است. این برنامه دارای محتوای آموزشی است و در عین حال، از ماپت های جیم هنسن، انیمیشن، فیلم های کوتاه، طنزهای مختلف و اشارات فرهنگی متعدد استفاده می کند. این سریال که نخستین بار در ۱۰ نوامبر ۱۹۶۹ پخش شد، با گذشت نزدیک به نیم قرن هنوز هم از برخی شبکه ها پخش می شود و نقدهای مثبت و بینندگان زیادی را به خود جلب کرده است. برخی از دوستان عزیز نیز معتقدند که شخصیت جناب خان در برنامه خندوانه شباهت بسیار زیادی به المو (یکی از محبوب ترین شخصیت های این برنامه) دارد! جزییات دیگر خیابان کنجد هنوز مطرح نشده است اما قطعاً فیلم “خیابان کنجد” یک فیلم موزیکال است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *