فیلم بدون عنوان بتمن | نام فیلم اختصاصی Batman تغییر یافت + جزییات جدید

فیلم اختصاصی Batman دیگر “The Batman” نیست و اکنون برای مدتی کوتاه به فیلم بدون عنوان بتمن تبدیل شده است (!) . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

فیلم بدون عنوان بتمن | نام فیلم اختصاصی Batman تغییر یافت + جزییات جدید

 

به تازگی‌ و با توجه به توییت جدیدی که از یکی از عوامل وارنر منتشر شده ، مشخص شد که نام فیلم اختصاصی Batman به کارگردانی مت ریوز ، به ” فیلم بدون نام بتمن ” تغییر یافته و قرار است که عنوان فیلم چیز دیگری غیر از The Batman باشد . با توجه به اینکه همچنان مشخص نیست که بازیگر بتمن چه کسی خواهد بود و هنوز نمی دانیم که در آینده چه اتفاقی برای دنیای گسترده‌ی دی سی ( DCEU ) رخ خواهد داد ، باید صبر کرد و دید که مرد خفاشی جدید چه کسی خواهد بود . البته این موضوع که بن افلک دوباره در نقش بتمن ظاهر شود نیز آنچنان دور از ذهن نیست و با توجه با اینکه اخبار زیادی از فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز نمی‌شنویم ، هیچ چیزی از دی سی و وارنر بروز بعید نیست !

 

آمار باکس آفیس این هفته هالیوود | فروش فیلم The Upside
ادامه
فیلم بدون عنوان بتمن | نام فیلم اختصاصی Batman تغییر یافت
نام فیلم اختصاصی Batman به صورت موقت به ” فیلم بدون عنوان بتمن ” تغییر یافت ؛ به نظر شما برنامه‌ی DC و Warner برای این فیلم چیست ؟

 

بروس وین ( به انگلیسی : Bruce Wayne ) هویت مخفی‌شده پشت نقاب بتمن است ؛ بروس وین بیلیونر ، تاجر و نیکوکار آمریکایی است . والدین او در کودکی جلوی چشمان او به قتل رسیدند و از آن زمان ، وی قسم خورد که از تبهکاران انتقام بگیرد و عدالت را به جامعه بازگرداند . وین تمرینات بدنی و فکری ویژه‌ای را پشت سر گذاشت و با لباسی ایده گرفته از خفاش ، به مبارزه با جنایت‌کاران می‌پردازد . بتمن در شهر خیالی گاتهام سیتی به فعالیت می‌پردازد و در مبارزه‌اش با جرم و جنایت افرادی او را یاری می‌کنند : رابین ، خدمتکارش آلفرد پنی‌ورث ، کمیسر پلیس جیمز گوردون و بت‌گرل . او با انواع مختلفی از خلافکاران مبارزه می‌کند که به آن‌ها گالری مجرمین نیز گفته می‌شود از جمله جوکر ، بین ، پنگوئن ، ریدلر ، زن گربه‌ای ، آقای فریز ، دوچهره ، رأس‌الغول و مترسک . بر خلاف اغلب ابرقهرمانان ، مرد خفاشی دارای توانایی‌های ابرانسانی نیست و از هوش ، مهارت‌های کارآگاهی ، علم و فناوری ، ثروت ، شجاعت ، هنرهای رزمی ، اراده‌ای تسخیرناپذیر و ترس برای مبارزه با جنایتکاران استفاده می‌کند .

 

 

اثر تازه‌ی کارگردان احمق و احمقتر، فیلم منتخب مردم در جشنواره تورنتو شد
ادامه

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *