نتفلیکس فیلم ایرلندی مارتین اسکورسیزی و رابرت دنیرو را به صورت محدود اکران می‌کند

نتفلیکس قرار است فیلم ایرلندی مارتین اسکورسیزی و رابرت دنیرو را پیش از پخش در شبکه‌ی اینترنتی خود ، در سینماها به صورت محدود اکران کند :

پس از بازخوردهای بسیار مثبت دو فیلم تصنیف باستر اسکراگز و روما از سوی منتقدین ، به نظر می رسد که نتفلیکس به یک زمین بازی مطمئن برای کارگردانان نامی تبدیل شده است ؛ این شبکه پس از اکران محدود موفق این دو فیلم ، حال تصمیم گرفته که فیلم ایرلندی مارتین اسکورسیزی و رابرت دنیرو را نیز به این صورت اکران کند . دنیرو در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرده که او و اسکورسیزی در حال مذاکره با نتفلیکس هستند اما احتمال بسیار کمی وجود دارد که این فیلم اکران نشود ؛ همچنین دینرو گفت که قرار شده پردیسهای سینمایی خاصی در آمریکا و در دیگر نقاط جهان این پخش را بر عهده بگیرند تا اکران محدود این فیلم به صورت ویژه برگزار شود .

با اینکه چیز زیادی از فیلم ایرلندی مارتین اسکورسیزی و رابرت دنیرو نمیدانیم ؛ اما پیشینه ی پر از موفقیت این دو و همکاریهای خوبی که با یکدیگر داشتند نوید یک فیلم بسیار خوب دیگر را از این دو اسطوره می دهد . ایرلندی بر اساس کتاب ” شنیدم خانه ها را رنگ میزنی ” از چارلز برندت ساخته خواهد شد و داستان فرانک شیهان معروف به مرد ایرلندی را روایت می کند که عضو اتحادیه‌ی کارگران و یک قاتل معروف و خوفناک است . جالب است بدانید که این فیلم با بودجه‌ی ۱۴۰ میلیون دلاری ، از سوی نتفلیکس تامین شده است و گفته شده که برخی از کاراکترهای فیلم قرار است با استفاده از جلوه های ویژه‌ی کامپیوتری تا ۵۰ سال جوان تر نمایش داده شوند که در نوع خود کم نظیر است . این فیلم به احتمال زیاد در نیمه‌ی اول ۲۰۱۹ از طریق شبکه ی اینترنتی نتفلیکس به نمایش در می‌آید .

فیلمبرداری فیلم سرکوب ( فیلم اول رضا گوران ) به پایان رسید + جزییات بیشتر
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • سینمای جهان
  • نتفلیکس فیلم ایرلندی مارتین اسکورسیزی و رابرت دنیرو را به صورت محدود اکران می‌کند