فیلم اختصاصی بتمن ساخته می‌شود ؛ البته بدون حضور بن افلک !

برای آن‌هایی از شما که امیدوار بودید در فیلم اختصاصی بتمن ، دوباره بن افلک را در لباس شوالیه‌ی مشکی‌پوش ببینید ، خبرهای بدی داریم !

در لیست فیلم‌های آینده‌ی شرکت برادران وارنر ، همچنان نام فیلم اختصاصی بتمن به چشم می خورد ؛ اما به نظر می رسد که این فیلم با حضور بن افلک در نقش شوالیه‌ی تاریکی همراه نباشد !

 

بن افلک در نقش Batman

 

مت ریوز ، نویسنده و کارگردان فیلم اختصاصی بتمن ، اعلام کرده که قرار است در این فیلم ، بتمنی جوان را مشاهده کنیم که احتمالا در اوایل فعالیت خود به عنوان پارتیزان شنل‌پوش می باشد . در این صورت ، احتمال اینکه بن افلک را در این نقش ببینیم ، بسیار کم و تا حدودی نزدیک به صفر می باشد !

 

البته این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است ؛ اما با توجه به اطلاعات پراکنده‌ای که از طرف سازندگان گفته شده و با توجه به برنامه‌ی کاری بسیار شلوغ بن افلک ، بازی او در این فیلم بعید به نظر می رسد .

 

ناگفته نماند که در برنامه‌ی وارنر ، همچنان نام ادامه‌ی فیلم Justice League به چشم می خورد ؛ این موضوع ، به این معناست که احتمال دارد بتمنِ بن افلک را در این فیلم ببینیم .

 

افلک هم اکنون درگیر چندین پروژه‌ی سنگین می باشد ؛ از Triple Frontier ساخته‌ی J. C. Chandor گرفته تا دو فیلم با گوین اوکانر که شامل درام-ورزشی The Has-Been و ادامه‌ی فیلم The Accountant . او همچنین درگیر پروژه‌ی Witness for the Prosecution ، که اقتباسی از روی رمانی به همین نام از آگاتا کریستی است نیز می باشد .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • فیلم اختصاصی بتمن ساخته می‌شود ؛ البته بدون حضور بن افلک !