تنها یک روز مانده : اکران فیلمهای سینمایی جن زیبا و قانون مورفی به تعویق افتاد!

اکران فیلمهای سینمایی جن زیبا و قانون مورفی به تعویق افتاد . با جزییات بیشتر از این واقعه همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اکران فیلمهای سینمایی جن زیبا و قانون مورفی به تعویق افتاد

 

اکران فیلمهای سینمایی جن زیبا و قانون مورفی به تعویق افتاد . علیرغم آنکه قرار بود دو فیلم قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوان و جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی از چهارشنبه ۵ دی ماه در سینماهای تهران آغاز شود اما اکران این دو فیلم به تعویق افتاد. مهرداد فرید (تهیه‌کننده فیلم جن زیبا) گفت: با توجه به اینکه قرارداد اکران فیلم جن زیبا امروز (دوشنبه ۳ دی ماه) در جلسه کارگروه اکران تصویب نشد و همچنین لزوم برنامه‌ریزی منسجم تبلیغاتی، تصمیم گرفته شد تا اکران فیلم از روز چهارشنبه (۱۲ دی ماه) آغاز شود. همچنین فیلم قانون مورفی ساخته رامبد جوان و تهیه‌کنندگی محمد شایسته نیز از این هفته اکران نمی‌شود و همچنان به جای قانون مورفی فیلم پاستوریانی اکران می‌شود. اکران این دو فیلم در حالی به تعویق افتاده که تبلیغات آنها از هفته‌های قبل آغاز شده است و قرار بود اکران خصوصی فیلم قانون مورفی در این هفته برگزار شود.

 

رسول صدرعاملی پس از ۹ سال به سینما بازمیگردد
ادامه

 

امیر جدیدی ، امیر جعفری ، هادی کاظمی و سروش صحت نیز هسته اصلی بازیگران فیلم قانون مورفی را تشکیل می‌دهند . رامبد جوان پس از تجربه تقریبا مثبت سینمای اکشن با فیلم نگار (اگر اشتباه در زمان اکران و فروش نامناسبش را در نظر نگیریم) ، حال به سراغ ساخت فیلم قانون مورفی رفته است . از طرفی اما فیلم سینمایی جن زیبا به کارگردانی و فیلمبرداری بایرام فضلی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید با حضور فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای ، محرم زینال زاده ، لیلا زارع ، لیلا موسوی ، علی جعفری ، میثم پویان‌فر و غزل فرید ساخته شده است . این فیلم محصول مشترک سینمای ایران و ترکیه است . این دو فیلم تا همین امروز قرار بود به اکران برسند اما مثل اینکه موضوع کمی پیچیده تر از این حرفهاست !

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *