فیلمبرداری دوباره فیلم شزم! | سخنان تازه زکری لوی بازیگر نقش شزم

فیلم شزم! دوباره فیلمبرداری می شود . زکری لوی بازیگر نقش شزم اعلام کرده که بخش هایی از این فیلم قرار است دوباره فیلمبرداری شود .

 

بازیگر نقش شزم : در حال تصویر‌برداری دوباره فیلم شزم! هستیم

 

زکری لوی اعلام کرده که او و تیم سازنده فیلم شزم! در حال فیلمبرداری دوباره برخی از صحنه های فیلم هستند ؛ البته مشخص نشده که محتوای این صحنه ها چیست و آیا قرار است که فیلم تغییری به خود ببیند یا خیر . در حال حاضر ، شایعاتی مبنی بر کامئو – حضور افتخاری – سوپرمن با بازی هنری کویل در این فیلم پخش شده است که وارنر و دی سی آن را تایید و یا تکذیب نکرده اند . با توجه به شایعات جدایی هنری کویل از سوپرمن ، نمیتوان دقیقا حدس زد که شزم! به چه سرنوشتی دچار می شود .

 

 

شزم! (Shazam!) فیلمی ابرقهرمانی آمریکایی بر پایه شخصیتی به همین نام از شرکت دی‌سی کامیکس است. این فیلم به کارگردانی دیوید اف. سندبرگو نویسندگی هنری گِیدن و دارن لمکه است، که به عنوان هفتمین فیلم در دنیای سینمایی دی‌سی محسوب می‌شود. از بازیگران آن می‌توان به زکری لی‌وای، اشر آنجل، مارک استرانگ، گریس فولتن، جک دیلن گریزر، یان چن و جایمن هانسو اشاره کرد. این فیلم اولین نسخه سینمایی بر اساس این شخصیت پس از فیلم ماجراهای کاپیتان مارول (نام اصلی شخصیت) محصول سال ۱۹۴۱ به‌شمار می‌رود. شزم! قرار است توسط برادران وارنر در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس سه‌بعدی در ایالات متحده آمریکا اکران شود. توانایی و قدرت شزم ، جادویی هزارساله است که توسط جادوگری به نام ماماراگان به یک نفر در طی هزار سال بخشیده می‌شود و از قضا این قرعه به نام جوانی کم تجربه بنام بیلی بَتسون افتاده است. بیلی بتسون با کمک لیگ عدالت قدم در راه کمک به بشر گذاشته است و از این قدرت در راه بشر دوستانه استفاده کرده است.

قسمت بعدی خوب بد جلف توسط پیمان قاسم خانی ساخته می‌شود
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *