فروش نخستین انسان در هفته اول اکران حریف ونوم نشد !

آمار جدید فروش ونوم و فروش ستاره ای متولد می شود موفق شدند فروش نخستین انسان و فروش اوقات بد در ال رویال را زمین بزنند !

آمار جدید فروش ونوم و فروش ستاره ای متولد می شود توانستند فروش نخستین انسان و فروش اوقات بد در ال رویال را در هفته اول اکرانشان شکست بدهند! فیلم نخستین انسان ساخته دیمین شزل نتوانست در اولین هفته اکران خود جایگاه اول باکس افیس را بدست اورد. این فیلم با فروشی معادل ۸/۵ میلیون دلار توانست جایگاه سوم را بدست اورد. فیلم نخستین انسان داستان واقعی برنامه فضایی اپولو و تلاش های ناسا در طی سال های ۱۹۶۹_۱۹۶۱ برای فرستادن اولین انسان بر روی کره ماه به تصویر می کشد. تمرکز فیلم بر روی شخصیت نیل ارمسترانگ با بازی رایان گاسلینگ می باشد. این فیلم اولین همکاری دیمین شزل و رایان گاسلینگ نیست؛ انها در فیلم لالالند نزد باهم همکاری داشته اند. فیلم لالالند در گلدن گلوب سال ۲۰۱۷ برنده هفت جایزه شد؛ به همین ترتیب انتظار می رفت فیلم نخستین انسان هم بتواند مانند لالالند عالی عمل کند. از بازیگران دیگر این فیلم می توان به کلر فوی، کوری استول، کایل چندر و جیسون کلارک اشاره کرد.

 

فروش نخستین انسان
وقتی فروش نخستین انسان با بازی رایان گاسلینگ در نقش آرمسترانگ نتوانست حریف آمار جدید فروش ونوم و فروش اوقات بد در ال رویال شود !

 

در جایگاه اول فیلم ونوم قرار دارد مخاطبان با وجود نقدهای منفی منتقدین از این فیلم بسیار تقدیر کردند این فیلم با فروشی معادل ۳۵/۷ میلیون دلار بازهم مانند هفته قبل در صدر جدول باکس افیس قرار گرفت فیلم ونوم به کارگردانی روبن فلشر و نویسندگی اسکات روزنبرگ جف، جف پینکنر و کلی مارسل است که براساس شخصیتی به همین نام از مجموعه کتاب های کمیک کمپانی مارول کامیک ساخته شده است. از بازیگران فیلم ونوم می توان به تام هاردی، میشل ویلیامز، ریز احمد و اسکات هیز اشاره کرد. داستان کلی فیلم درباره خبرنگاری به اسم ادی بروک است که برای تهیه خبر به شرکتی میرود ادی در انجا گرفتار قدرتی به نام سیمبیوت می شود که باعث ازاد سازی موجودی به نام ونوم می شود.

 

فیلم سرخ پوست نیما جاویدی | گزارشی از مراحل ساخت فیلم جدید کارگردان ملبورن
ادامه
آمار جدید فروش ونوم
آمار جدید فروش ونوم و فروش ستاره ای متولد می شود موفق شدند فروش نخستین انسان و فروش اوقات بد در ال رویال را زمین بزنند !

 

در جایگاه سوم این باکس افیس مانند هفته قبل فیلم ستاره ای متولد می شود قرار دارد این فیلم با فروشی معادل ۵/۸ میلیون دلار توانست جایگاه دوم را از ان خود کند. بردلی کوپر در این فیلم کارگردان نویسنده و بازیگر است. ویل فترز، اریک راث، استیو جی ریویل و کریستفر ویلکینسون فیلم نامه نویس های دیگر این فیلم هستند. داستان این فیلم موزیکال درباره یک موزیسین است که به یک هنرمند و خواننده جوان کمک میکند نا استعدادش را شکوفا کند و به شهرت برسد حتی زمانی که دائم الخمر می شود و شهرت و سابقه هنری اش را از دست می دهد. از بازیگران دیگر این فیلم می توان به خواننده مشهور لیدی گاگا اشاره کرد.

 

فروش ستاره ای متولد می شود
فروش ستاره ای متولد می شود نیز در حال افزایش است ؛ البته گمان نمیرود به این زودیها حریف ونوم شود ؛ مخصوصا با آمار جدید فروش ونوم !

 

فیلم مورمور ۲ : هالووین جن زده توانست با فروشی معادل ۸/۴ میلیون دلار در هفته اول اکران خود به جایگاه چهارم باکس افیس این هفته دست پیدا کند. کارگردان این فیلم اری ساندل می باشد که داستان ان توسط رابر لیبر نوشته شده است. فیلم مومور۲ ادامه فیلمی به همین نام است از بازیگران این فیلم می توان به وندی مک لندن، جرمی ری تیلور، کریس پارنل و کن جیونگ اشاره کرد. داستان فیلم از یک شهر کوچک به نام واردنکلیف اغاز می شود جایی که اسلپی دوباره زنده می شود و قصد دارد در شب هالووین نقشه های شوم خود را عملی کند اما در این بین چند نوجوان ماجراجو پی به نقشه های او می برند و سعی در متوقف ساختن او و هیولاهای ترسناک می کنند. در جایگاه پنجم نیز فیلم تازه اکران شده اوقات بد در ال رویال قرار دارد که در هفته اول خود توانست با فروشی معادل ۸/۲ میلیون دلار به این رتبه از لیست باکس افیس برسد. این فیلم توسط درو گادرد کارگردانی شده است از بازیگران این فیلم می توان به کریس همسورث، داکوتا جانسون، کیلی اسپینی، جان هم و جف بریجز اشاره کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *