اولین تصویر از فرانسیس مک‌دورمند در سریال Nomadland از کلوئی ژائو

اولین تصویر از فرانسیس مک‌دورمند در سریال Nomadland به کارگردانی کلوئی ژائو منتشر شد . با جزییات بیشتر از سریال و تماشای تصویر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اولین تصویر از فرانسیس مک‌دورمند در سریال Nomadland از کلوئی ژائو

 

اولین تصویر از فرانسیس مک‌دورمند در سریال Nomadland از کلوئی ژائو

 

اولین تصویر از فرانسیس مک‌دورمند در سریال Nomadland به کارگردانی کلوئی ژائو منتشر شد . این سریال داستان زنی را روایت می کند که در آستانه‌ی ۶۰ سالگی ، سفری به سوی غرب آمریکا را آغاز می کند و ماجراهایی که برای این زن پیش می آید ، هسته‌ی اصلی داستان را تشکیل می دهند . مک‌دورمند که با بازی در فیلم سه بیلبورد خارج از ایبینگ، میزوری توانست نشان دهد که بازیگر توانایی‌ست ، برای نقش اصلی این سریال درام-ماجرایی انتخاب شده است ‌. این فیلم قرار است از انسانهای واقعی استفاده کند که هیچگاه بازیگر نبودند ولی در نقش خودشان بازیگری می کنند . این سریال از روی کتابی به همین نام ساخته می شود . 

 

درباره‌ی مک‌دورمند :

یکی از نقش‌های شناخته شدهٔ مک‌دورمند، نقش مارج گاندرسون، پلیس زن باردار در فیلم فارگو به کارگردانیبرادران کوئن است. او به‌خاطر بازی در این فیلم جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را در سال ۱۹۹۶ دریافت کرد. همچنین، او در اسکار ۲۰۱۸ جایزهٔ بهترین بازیگر اصلی زن را به‌خاطر بازی در فیلم سه بیلیورد خارج از ابینگ میزوری دریافت کرد. آغاز کار مک‌دورمند در سینما با بازی در فیلم فضای خونبارساختهٔ جوئل و ایتن کوئن ۱۹۸۴ همراه بود. در ۱۹۸۵ مک‌دورمند، برادران کوئن، هالی هانتر و سم ریمی(کارگردان) بطور مشترک در خانه‌ای در برانکس (محله‌ای در شمال منهتن) ساکن شدند. در ۱۹۸۷ او نقش کوتاهی را در فیلم بزرگ کردن آریزونا اثر برادران کوئن و با بازی هالی هانتر و نیکلاس کیج بازی کرد. او علاوه بر فیلم سینمایی، در چندین نمایش و فیلم تلویزیونی هم بازی کرده.

 

هوتن شکیبا در نقش عبد الحمید ریگی ! | گزارشی از فیلم جدید نرگس ابیار
ادامه

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • اولین تصویر از فرانسیس مک‌دورمند در سریال Nomadland از کلوئی ژائو