ثور و والکری در جنگ با فضایی‌ها | عنوان رسمی ریبوت Men in Black مشخص شد

عنوان رسمی ریبوت Men in Black مشخص شد . این فیلم با عنوان رسمی مردان سیاه پوش اینترنشنال تابستان سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد . با اطلاعات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

عنوان رسمی ریبوت Men in Black : مردان سیاه پوش اینترنشنال !

 

عنوان رسمی ریبوت Men in Black با بازی کریس همسورث (ثور و اوقات بد در ال رویال) در نقش مامور اچ، ربکا فرگسون (بزرگترین شومن و ماموریت غیرممکن)، لیام نیسون (ربوده شده و مسافر همیشگی)، تسا تامپسون (ثور: رگنراک و عقیده) در نقش مامور ام، اما تامپسون (ننی مک فی و عشق حقیقی) در نقش مامور او و کمیل نانجیانی (بیمار بزرگ و دره سیلیکون) و ریف اسپال (دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط می کند و زندگی پی) با نام مردان سیاه پوش اینترنشنال مشخص شد . کارگردان بازسازی مردان سیاه پوش اف. گری گری است که فیلم هایی همچون سریع و خشن ۸ ، مستقیم از کامپتن ، کسب و کار ایتالیایی و شهروند مطیع در لیست کارهای این کارگردان به چشم می خورد .

 

عنوان رسمی ریبوت Men in Black : مردان سیاه پوش اینترنشنال !

 

همچنین این فیلم در شهر لندن، شهر نیویورک، کشور ایتالیا و کشور مراکش فیلم برداری شده است. به این ترتیب شاهد صحنه های متنوع و فراوانی در این فیلم خواهیم بود. نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده ارت مارکو و مت هالووی نویسندگان فیلم مرد اهنی و تبدیل شوندگان: اخرین شوالیه بوده است. بازسازی مردان سیاه پوش در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ توسط کمپانی سونی پیکچرز بر روی پردهای سینما خواهد رفت. فیلم مردان سیاه پوش در سال ۱۹۹۷ با بازی ویل اسمیت و تامی لی جونز موفق شد ۵۸۲ میلیون دلار در سراسر سینماها فروش کند؛ اما قسمت دوم این مجموعه نقدهای ضعیف تری را دریافت کرد و به این ترتیب به فروش کمتری دست پیدا کرد. در نهایت، قسمت سوم نیز در سال ۲۰۱۲ بر روی پرده رفت و به فروشی معادل ۶۴۲ میلیون دست پیدا کرد. کارگردانی هر سه فیلم نیز بر عهده بری ساننفلد بوده است.

شایعه : دیزنی در حال ساخت سریال راکت و گروت است
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *