علت مرگ بازیگر استین پاورز مشخص شد | خودکشی با الکل!

علت مرگ ورنه ترویر ( بازیگر استین پاورز ) مشخص شد . این بازیگر که از کوتاه‌قدترین مردان جهان بود ، ظاهرا به دست الکل خودش را به قتل رسیده است !

بالاخره پس از چندین ماه علت مرگ ورنه ترویر ( بازیگر استین پاورز ) مشخص شد و مقامات قضایی و پلیس پزشکی قانونی اعلام کرده اند که ترویر با مصرف بیش از حد الکل، به نوعی به دست خودش به قتل رسیده و مرگ او، به صورت رسمی خودکشی اعلام شد. ترویر متولد سال ۱۹۶۹ در ایالت میشیگان در آمریکای شمالی ، بازیگر ، کمدین و همچنین بدلکار ماهری بود که برای بازی در نقش Mini-Me در سریال Austin Powers شهرت یافته بود.

 

ورنه ترویر ( بازیگر استین پاورز ) با ۸۱ سانتی‌متر قد و نزدیک به ۲۰ کیلو وزن از کوچکترین انسان‌های روی زمین بود!

 

ترویر به علت اختلال CHH از کوتاه‌قد‌ترین و کوچکترین انسان‌های جهان به حساب می‌آمدو او تنها ۸۱ سانتی‌متر قد داشت! همین موضوع باعث شد که پس از نقش‌آفرینی به عنوان بدلکار و بازیگر در چند سری فیلم‌های سینمایی، برای بازی در فیلم Austin Powers : The Spy Who Shagged Me در نقش Mini-Me ظاهر شود. او همچنین حضور‌ کوتاهی در نقش Griphook در اولین فیلم Harry Potter در سال ۲۰۰۱ داشت. پس از آن ، او در The Imaginarium of Doctor Parnassus نیز نقش ایفا کرد. ترویر پس از نقش‌های سینمایی، به تلویزیون روی آورد و در چند سری مختلف از برنامه‌های Reality TV Shows ایفای نقش کرد. Verne Troyer چند وقت پیش به خاطر اعتیاد به الکل به بیمارستان منتقل شد و عاقبت در تاریخ ۲۱ اپریل در سن ۴۹سالگی درگذشت. علت مرگ ورنه ترویر نیز پس از چند ماه و طبق متن بالا، خودکشی اعلام شد.

 

علت مرگ بازیگر استین پاورز مشخص شد
خوب است بدانید که ورنه در فیلم هری پاتر و سنگ چادو ، بازی در نقش گریپ‌هوک را بر عهده داشت و برای این نقش نیز شناخته شده است !
اولین تصویر از فیلم رحمان ۱۴۰۰ منتشر شد | حاج آقا گلزار
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *