آخر هفته چی ببینیم؟ | انیمه شهری که فقط من در ان گم شدم

آخر هفته چی ببینیم ؟ انیمه شهری که فقط من در ان گم شدم ( یا انیمه Erased ) ؛ که داستانی متفاوت و عجیب از سفر در زمان را روایت می‌کند . با معرفی اجمالی این انیمه همراه مجله سینمایی دژم باشید .

وقتی اسم سریال می آید یعنی شما باید وقت خیلی زیادی را صرف دیدنش کنید و اکثرا هم سریال های با فصل ها و اپیزود های زیاد معمولا جالبتر هستند؛ ولی این در مورد انیمه ها کلا قضیه فرق می کند. شما میتوانید یک سریال در حد ۱۰-۱۱ قسمت ببیینید و حس کنید که یک تجربه ی عالی و خوب داشتید؛ بدون این که وقت زیادی صرف دیدنش بکنید و یا حتی به آن معتاد شوید. در معرفی امروز ما به یک سریال انیمه ای می پردازیم. انیمه شهری که فقط من در ان گم شدم یا انیمه Erased ,  یک اثر با موضوع سفر در زمان است! معمولا در مورد موضوع سفر در زمان خیلی سریال نمی سازند و اکثرا به ساخت فیلم سینمایی بسنده می کنند؛ چون سریال به دلیل طولانی بودن می تواند بعد مدتی تکراری شود و یا لوث شود؛ البته فیلم سینمایی های خیلی خوبی در این زمینه وجود دارد که در آینده به معرفی آن خواهیم پرداخت. تاکنون تنها چیزی که در مورد این انیمه گفتیم این است که موضوع آن سفر در زمان است؛ حال بهتر است سر وقت خلاصه ی آن برویم.

 

معرفی و بررسی انیمه Usagi Drop | چرا باید این انیمه را دید؟
ادامه
آخر هفته چی ببینیم؟ | انیمه شهری که فقط من در ان گم شدم ( انیمه Eraised )
آخر هفته چی ببینیم؟ | انیمه شهری که فقط من در ان گم شدم ( انیمه Erased )

 

این سریال داستان مردی ۲۹ ساله را بیان می کند که در یک پیتزا فروشی کار می کند و از زندگی حالش چندان راضی نیست. چیزی که در وهله ی اول در سریال شهری که فقط من در ان گم شدم من را جذب کرد ، ۵ دقیقه ی ابتدایی این سریال بود. که در آن نشان می دهد شخصیت اصلی در حالی که سوار بر  موتور دارد پیتزا را می رساند که متوجه می شود که ۵ دقیقه ی گذشته دارد برایش تکرار میشود! این فرد که در زمینه تجربه دارد می داند باید دنبال یک چیز اشتباهی را بگردد که متوجه می شود راننده کامیونی خوابش برده است و اگر راهش را ادامه بدهد به یک بچه خواهد زد. او کامیون را منحرف می کند و در عوض خودش با یک ماشین دیگر تصادف می کند. همین ۵ دقیقه ی اول این فیلم به ما نشان می دهد که عوض کردن گذشته عواقب خاص خودش را دارد.

 

آخر هفته چی ببینیم؟ | انیمه شهری که فقط من در ان گم شدم ( انیمه Eraised )
آخر هفته چی ببینیم؟ | انیمه شهری که فقط من در ان گم شدم ( انیمه Erased )

 

هنوز هم میتوانم از این سریال بگویم ولی دوست ندارم تجربه ی اولی که خودتان می توانید داشته باشید را خراب کنم. این سریال در سال ۲۰۱۶ در ۱۲ قسمت ساخته شد که مانند همه ی انیمه ها، قسمت ها ۲۰-۲۵ دقیقه ای هستند. اگر علاقه مند به موضوع سفر در زمان هستید، این سریال یک تجربه ی جدید برایتان خواهد بود.

از فیلم جدید پیمان معادی و رایان رینولدز چه می‌دانید؟
ادامه

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *