اولین تصویر از الناز شاکر دوست در شبی که ماه کامل شد نرگس ابیار

اولین تصویر از الناز شاکر دوست در شبی که ماه کامل شد نرگس ابیار منتشر شد . با جزییات بیشتر و تماشای تصویر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

اولین تصویر از الناز شاکر دوست در شبی که ماه کامل شد نرگس ابیار منتشر شد

 

اولین تصویر از الناز شاکر دوست در شبی که ماه کامل شد نرگس ابیار منتشر شد . پس از انتشار این تصویر ، خبرگزاریهای متعددی بیان‌گر این موضوع شدند که شاکر دوست یکی از بهترین بازیهای خود را در این فیلم ارائه داده است .  همچنین اگر نمی‌دانستید ، به تازگی یکی از روزنامه‌های داخل کشور از فیلم شبی که ماه کامل شد گزارشی ارائه داده ؛ فیلم جدید نرگس ابیار با بازی هوتن شکیبا در نقش عبد الحمید ریگی ! شبی که ماه کامل شد چهارمین فیلم نرگس آبیار است که به یکی از موضوعات ملتهب این روزها پرداخته ؛ سایت رسمی جشنواره فجر این فیلم را داستان دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران معرفی کرده است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود … .

 

اولین تصویر از الناز شاکر دوست در شبی که ماه کامل شد نرگس ابیار
اولین تصویر از الناز شاکر دوست در شبی که ماه کامل شد نرگس ابیار منتشر شد . شاکر دوست در سن نوزده سالگی ، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال ، در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد .

 

به تازگی اما روزنامه‌ی هفت صبح نوشته است که نقش این دختر جنوب شهری را الناز شاکردوست بازی می‌کند و هوتن شکیبا بازیگر نقش جوان شهرستانی است ؛ اما بهتر است بدانید که این جوان کسی نیست جز عبد الحمید ریگی ؛ برادر عبد المالک ریگی ! درباره ی دیگر نقش های فیلم نیز گفته شده که شبنم مقدمی هم نقش مادر همسر عبدالحمید ریگی را بازی می‌کند و شاکردوست در نقش دختر اوست . فرشته صدرعرفایی ، پدرام شریفی و فرید سجادی حسینی دیگر بازیگران شبی که ماه کامل شد ، فیلم جدید نرگس ابیار هستند . این فیلم در جشنواره فجر نیز برای عموم به نمایش گذاشته می شود .

 

تصویر جدید ریبوت HellBoy منتشر شد | خشونت و خون!
ادامه

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *