سینماهای پخش کننده فیلمهای جشنواره فجر امسال کدامند؟

سینماهای پخش کننده فیلمهای جشنواره فجر امسال کدامند؟ به تازگی لیست این سینماها منتشر شده است ؛ با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

سینماهای پخش کننده فیلمهای جشنواره فجر امسال کدامند؟

 

سینماهای پخش کننده فیلمهای جشنواره فجر امسال کدامند؟  محمدرضا فرجی (مدیر سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر) پس از بررسی کلیه سینماهای متقاضی نمایش، اسامی سینماهای این جشنواره را به این شرح اعلام کرد: آزادی (شهر فرنگ، شهر قصه، شهر هنر و شهرهفتم)، آستارا، استقلال، ایران مال، تماشا، جوان، راگا، زندگی، شکوفه، فرهنگ، کورش، کیان، ماندانا و مگامال این دوره در اختیار جشنواره هستند. حضور سینما شکوفه و ایران مال در جشنواره مشروط به رعایت قوانین و مقررات اعلام شده از سوی ستاد جشنواره فیلم فجر خواهد بود و نظر نهایی با در نظر گرفتن رعایت این قوانین اعلام خواهد شد.

 

سینماهای پخش کننده فیلمهای جشنواره فجر امسال کدامند؟
سینماهای پخش کننده فیلمهای جشنواره فجر امسال کدامند؟ با جزییات بیشتر از جشنواره امسال و سالنهای پخش فیلمهای جشنواره امسال همراه دژم باشید .

 

جشنواره فیلم فجر، جایگزینی برای جشنواره بین‌المللی فیلم تهران بود که تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ در ایران برگزار می‌شد و در آن فیلم‌های برگزیده سینمای ایران در کنار آثار سینمای بین المللی به رقابت می‌پرداختند . بعد از انقلاب ، این جشنواره تعطیل شد و بعد از ۴ سال ، جشنواره فیلم فجر ، همزمان با روزهای مبارک دهه فجر، جایگزین آن شد . نخستین دوره جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۱ به دبیری حسین وخشوری برگزار شد . جشنواره فجر تا سال ۱۳۷۴ فقط به تولیدات سالانهٔ سینمای ایران می‌پرداخت . از سال ۱۳۷۴ جشنواره به صورت بین المللی برگزار می‌شود و علاوه بر سینمای ایران ، در بخش بین‌الملل به بررسی فیلم‌هایی از سینمای جهان می‌پردازد . در بخش‌های رقابتی این جشنواره ، شرکت کنندگان برای کسب جایزهٔ مخصوص که سیمرغ بلورین نام دارد با هم رقابت می‌کنند .

 

جی جی آبرامز با انتشار تصویر جدیدی، نهمین جنگ ستارگان را کلید زد
ادامه

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *