سریال Shadow and Bone توسط اریک هایسرر در حال ساخت است

سریال Shadow and Bone از دنیای مشترک گریشا ( یکی از مجموعه کتابهای فانتزی نوشته لی باردوگو ) توسط اریک هایسرر در دستور ساخت قرار گرفت . با جزییات بیشتر همراه دژم باشید :

 

سریال Shadow and Bone ( از دنیای مشترک گریشا نوشته لی باردوگو ) توسط اریک هایسرر در حال ساخت است

 

سریال Shadow and Bone از دنیای مشترک گریشا ( یکی از مجموعه کتابهای فانتزی نوشته لی باردوگو ) از سوی نتفلیکس در دستور ساخت قرار گرفت . این سریال از روی اولین کتاب مجموعه‌ی گریشا ساخته می‌شود و نویسندگی و ساخت آن بر عهده ی اریک هایسرر خواهد بود که قبلا روی عناوینی چون Bird Box و Arrival کار کرده است . ساخته شدن این سریال توسط نتفلیکس ، نشان از این دارد که این شبکه قرار است یک مجموعه داستان فانتزی معروف و پربازدید بسازد تا در میان دیگر رسانه های تولید محتوای سینمایی ، خود را بیش از پیش مطرح کند . این مجموعه کتابهای فانتزی تا کنون موفق به فروش ۲.۵ میلیون نسخه‌ای ، آن هم فقط در سطح بریتانیا شده اند و این نشان از محبوبیت این کتابها دارد .

 

اتان پک در سریال استار ترک: دیسکاوری نقش آقای اسپاک را ایفا می‌کند
ادامه
سریال Shadow and Bone ( اریک هایسرر ) از دنیای مشترک گریشا نوشته لی باردوگو
سریال Shadow and Bone از دنیای مشترک گریشا ( یکی از مجموعه کتابهای فانتزی نوشته لی باردوگو ) در دستور ساخت قرار گرفت و اریک هایسرر آن را خواهد ساخت .

 

در خلاصه‌ی داستان سریال Shadow and Bone آمده:

راوکا که زمانی کشوری مقتدر بود، در محصاره‌ی دشمنان است و سِتر سایه، نواری از جنس تاریکی رسوخ‌ناپذیر که که هیولاهای انسان‌خوار در آن جولان می‌دهند، کشور را دو پاره کرده است. حالا سرنوشت کشور در دستان پناهنده‌ای تنها و بی‌کس است. آلینا استارکوف هرگز در هیچ کاری خوب نبوده است. اما زمانی که درون سِتر به هنگ او حمله می‌شود و صمیمی‌ترین دوستش زخم برمی‌دارد، قدرتی خفته در وجود آلینا بیدار می‌شود که جان دوستش را نجات می‌دهد… قدرتی که می‌تواند کلید آزادسازی کشور جنگ‌زده‌اش باشد. آلینا را هرآنچه می‌شناسد دور می‌کنند و به دربار سلطنتی می‌برند تا تعلیم ببیند و عضو گریشاها و نخبگانی جادوپیشه بشود که تارین مرموز رهبری‌شان می‌کند. بااین‌همه در این دنیای پرزرق‌وبرق، هیچ چیز آنی نیست که به نظر می‌رسد. اینک که تاریکی در تلاطم است و تمام پادشاهی به قدرت چموش آلینا چشم دوخته‌اند، او باید با رازهای فرقه‌ی گریشا و با رازهای قلب خویش روبه‌رو بشود… .

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *