سریال مک گروبر با همکاری بازیگران فیلم اصلی ساخته میشود

سریال مک گروبر با همکاری بازیگران فیلم اصلی ساخته میشود . این بازیگران شامل ویل فورت ، جان سالامان و جورما تاکون می باشند .

 

سریال مک گروبر با همکاری بازیگران فیلم اصلی ساخته میشود

 

سریال مک گروبر با همکاری بازیگران فیلم اصلی ساخته میشود . این بازیگران شامل ویل فورت ، جان سالامان و جورما تاکون می باشند . فیلم اصلی این اثر در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و کمدی – اکشنی جذاب بود که علیرغم نمرات و ارزش سینمایی تقریبا پایین ، به فروش مناسبی دست یافت و به این ترتیب بعید نبود که میراث نه چندان دلنشینش حفظ شود ! باید صبر کرد و دید که این سریال تا چه حد می تواند موفق ظاهر شود ؛ اما با توجه به نسخه‌ی اصلی فیلم و اینکه قرار است عوامل و بازیگران تغییری نکنند ، نباید انتظارات خود را آنچنان بالا ببریم 

مک گروبر یا MacGruber یک فیلم کمدی محصول ۲۰۱۰ از کشور آمریکا است که بر اساس برنامه‌ی  با همین نام، خود یک تقلید از سریال تلویزیونی ماجراجویی Action MacGyver است. Jorma Taccone از کمدی trio جزیره تنهایی کارگردانی فیلم، که ستاره Will Forte در نقش عنوان؛ کریستن ویگ به عنوان ویکی سنت المو ، همکار مک گربر و عشق دیرینه‌اش ، رایان فیلیپ را به عنوان دیکسون پاپر، یک ستوان جوان که بخشی از تیم MacGruber می شود ؛ مایا روودولف ، همسر مرحوم مک گربر ، کیسی؛ و وال کیلمر به عنوان تبهکار ، دیتر فون کانث .

ساخت نگهبانان کهکشان ۳ متوقف شد | احتمال پیوستن کارگردان ثور به پروژه
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • سریال مک گروبر با همکاری بازیگران فیلم اصلی ساخته میشود