کدامیک از کاراکترهای مارول حق داشتن سریال مستقل خودشان را دارند؟

کدام یک از کاراکترهای مارول حق داشتن سریال مستقل خود را دارند ؟ به نظر شما سرویس استریم دیزنی باید شامل کدامیک از مینی سریالهای مارول باشد ؟ با تحلیل سریالهای اختصاصی کاراکترهای مارول همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

کدام یک از کاراکترهای مارول حق داشتن سریال مستقل خود را دارند ؟

 

چندوقتی‌ست که خبر پخش سریالهای اختصاصی کاراکترهای مارول همچون مینی سریالهای اختصاصی لوکی ، اسکارلت ویچ ، فالکون و وینتر سولجر و راکت و گروت حسابی طرفداران مارول و دیزنی را خوشحال کرده است ؛ اگر چه تا چند وقت دیگر لیست این مینی سریالهای مارول آپدیت خواهد شد و مشخص می‌شود که دقیقا چه کاراکترهایی سریالهای مستقل دریافت می‌کنند ؛ اما بد نیست پیش از رخ دادن این موضوع ، کمی بیشتر از کاراکترهایی بگوییم که حق داشتن سریال مستقل دارند ! با لیست این شخصیتهای خیالی همراه دژم باشید :

 

۱ ) پگی کارتر

میدانم که شبکه‌ی ABC از روی داستانهای مامور کارتر دو فصل سریال ساخته ؛ اما بیایید قبول کنیم که آن سریال واقعا ضعیف و اعصاب‌خردکن بود و نتوانست آن‌طور که شایسته‌ی کارتر است ، او را نشان دهد . به همین دلیل ، به نظرم یکی از بهترین گزینه‌ها برای سریالهای اختصاصی کاراکترهای مارول همین مامور کارتر است . واقعا حیف است که بازیگری با اینهمه استعداد ، نتواند شخصیت پگی کارتر را بیش از پیش نشانمان دهد .

 

فیلم "مردی که دون کیشوت را کشت" پس از سال‌ها تاخیر و دردسر، در کن ۲۰۱۸ اکران می‌شود
ادامه
پگی کارتر
پگی کارتر ، یکی از برترین زنان مارول و کمیک بوکی که متاسفانه خیلی کم و یا ناقص بهش پرداخته شده …

 

۲ ) هالک

اگر بگوییم از هالک در دنیای سینمایی مارول کمتر از چیزی که باید استفاده شده اغراق نکرده‌ایم ؛ جنگ ابدیت نمونه‌ای مثال‌زدنی‌ست از این موضوع که به هالک کم پرداخته شده . او به علت یک سری قوانین پخش و رعایت حق ساخت و … ( که هنوز هم دقیق نمیدانیم چیست و چرا هست ! ) نمیتواند فیلم مستقل خود را داشته باشد ؛ اما یک مینی سریال چطور ؟ نظر شما چیست ؟

 

هالک
خدایی حیف هالک نیست ؟ یه فیلم مستقل هم نداره

 

۳ ) والکری

راستش را بخواهید من به شخصه یکی از طرفداران بزرگ این شخصیت هستم ؛ با اینکه نمونه‌ی کمیک‌بوکی والکری کمی با نمونه‌ی سینمایی تفاوت دارد اما نمیتوان انکار کرد که تسا تامپسون در این نقش عالی بازی کرده و از همان ابتدا باعث می‌شود که شیفته‌ی شخصیت والکری شوید . خب ، وقتی چنین پتانسیلی در یک شخصیت کمیک‌بوکی وجود دارد ، آیا ساخت یک سریال مستقل از روی این شخصیت کار دور از منطقی به نظر می‌رسد ؟

 

والکری
والکری و شوکری که خدایان را زمین زد

 

۴ ) هاک‌آی

بله ، من هم مثل شما فکر میکنم ؛ هاک‌آی در اونجرز ۴ خواهد آمد و قهرمانان را نجات خواهد داد و … . اما اگر اینگونه نباشد چه ؟ اگر هاک‌آی باز هم شخصیتی جانبی باشد و خود را به مهره‌ای اصلی تبدیل نکند چه رخ می‌دهد ؟ در هر صورت ، این شخصیت از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است و چه خودش را نشان بدهد و چه ندهد ، قطعا نیاز به یک سریال مستقل در میان سریالهای اختصاصی کاراکترهای مارول خواهد داشت .

 

از فیلم جدید جوکر چه می‌دانید؟ + ایستراگهای فیلم جوکر واکین فینیکس
ادامه
هاک‌آی
شما حد و اندازه‌ت بیشتر از این حرفاست …
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *