تایید شد : ریدلی اسکات گلادیاتور ۲ را همراه نویسنده تاپ گان ۲ می‌سازد !

فیلم گلادیاتور ۲ توسط نویسنده تاپ گان ۲ می شود ؛ ریدلی اسکات اعلام کرد که قسمت دوم گلادیاتور قرار است داستان لوسیوس را روایت کند ؛ پسری که ماکسیموس جانش را نجات داد !

بله ، درست شنیدید ؛ ریدلی اسکات پس از ساخت دنباله های مختلف برای فیلمهایی همچون بیگانه و بلید رانر ، حال به سراغ قسمت دوم گلادیاتور رفته است ! فیلم گلادیاتور ۲ به طور رسمی در حال ساخت است و نویسنده تاپ گان ۲ یعنی آقای پیتر کریگ نیز به این پروژه پیوسته است تا اسکات را یاری دهد . هنوز نام مشخصی برای این عنوان در نظر گرفته نشده اما میدانیم که قرار است در فیلم داستان لوسیوس را ببینیم ؛ او یک کودک بود که خود و مادرش توسط ماکسیموس نجات داده شدند و اسکات گفته که مرگ ماکسیموس روی او تاثیر بسیار زیادی داشته و سبب شده که وی نیز به فکر آزادی و رهایی از ظلم و ستم بیافتد !

 

ساخت گلادیاتور ۲ توسط نویسنده تاپ گان ۲ ؛ داستانی درباره لوسیوس
فیلم گلادیاتور ۲ توسط نویسنده تاپ گان ۲ می شود ؛ ریدلی اسکات اعلام کرد که قسمت دوم گلادیاتور قرار است داستان لوسیوس را روایت کند ؛ پسری که ماکسیموس جانش را نجات داد !

 

گلادیاتور (Gladiator) فیلمی به کارگردانی ریدلی اسکات عرضه شده در سال ۲۰۰۰ و به بازیگری راسل کرو و واکین فینیکس است. موسیقی این فیلم توسط آهنگساز بزرگ سینما هانس زیمر ساخته شده‌است و از بهترین موسیقی‌های متن ساخته شده در تاریخ سینما محسوب می‌شود. بازی زیبای راسل کرو در نقش گلادیاتوری زخم خورده که همسر و بچه اش به دست پسر پادشاه کشته شدند بسیار تأثیرگزار بود و جایزه اسکار را برای او به ارمغان آورد. این فیلم برنده پنج جایزه اسکار شد. گلادیاتور به نظر بیشتر منتقدین و مردم، بهترین فیلم ریدلی اسکات محسوب میشود؛ زیرا که فروش خیلی خوبی را تجربه کرد، با استقبال خوبی از سوی منتقدین هم مواجه شد و همچنین تنها فیلم او محسوب میشود که اسکار بهترین فیلم را پس از سالها گرفت و او را نامزد اسکار بهترین کارگردانی کرد.

کارگردان اشنوگل، ایران را به مقصد سوریه ترک کرد
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *