رامی مالک در حال مذاکره برای بازی در نقش منفی جیمز باند ۲۵ !

رامی مالک ، برنده بهترین بازیگر مرد اسکار امسال ، در حال مذاکره برای پیوستن به جدیدترین فیلم جیمز باند است تا در نقش منفی جیمز باند ۲۵ بازی کند . با جزییات بیشتر همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

فیلم جدید برنده بهترین بازیگر مرد اسکار امسال | رامی مالک در حال مذاکره برای بازی در نقش منفی جیمز باند ۲۵ :

 

رامی مالک ، برنده بهترین بازیگر مرد اسکار امسال ، در حال مذاکره برای پیوستن به جدیدترین فیلم جیمز باند است تا در نقش منفی جیمز باند ۲۵ بازی کند . مالک که به تازگی برای بازی در فیلم حماسه کولی ، برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد اسکار شد ، قرار شده که نقش شخصیت منفی باند ۲۵ را ایفا کند . هنوز اطلاعاتی از اینکه داستان و فیلمنامه‌ی باند ۲۵ چه موضوعی را پیگیری می کنند نیست اما خبر پیوستن مالک شاید طرفداران را از بابت شخصیت منفی کمی آسوده خاطر کند .

 

فیلم جدید برنده بهترین بازیگر مرد اسکار امسال | رامی مالک در حال مذاکره برای بازی در نقش منفی جیمز باند ۲۵

 

ملک در سال ۲۰۱۵ در سریال آقای ربات بازی کرد. او در این سریال در نقش یک هکر و مهندس امنیت رایانه به‌نام الیوت آلدرسون ظاهر شد که از اختلال افسردگی اساسی واختلال اضطراب اجتماعی رنج می‌برد. هم سریال و هم بازی ملک با تحسین گسترده منتقدان و تماشاگران همراه شد. ملک برای بازی در این سریال، نامزد جوایزی همچونگلدن گلوب، انجمن بازیگران فیلم و جایزه ستلایت شد. در سال ۲۰۱۶، موفق شد برای بازی در فصل دوم سریال آقای ربات، جایزه امی ساعات پربیننده برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در مجموعه تلویزیونی درام را بدست بیاورد که موفقیتی بزرگ محسوب می‌شود. سال ۲۰۱۷، ملک در فیلم پاپیون و در نقش لوئیس دگا ظاهر شد. فیلم با واکنش متوسط منتقدان همراه بود. سال ۲۰۱۸، ملک در فیلم راپسودی بوهمی، در نقش خواننده معروف گروهکوئین یعنی فردی مرکوری ظاهر شد. فیلم نقدهای متوسطی دریافت کرد اما بازی ملک در نقش مرکوری به‌طور گسترده توسط منتقدان و تماشاگران ستوده شد.

لیلا حاتمی ، این بار در آخرین داستان
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *