دیو باتیستا از دنیای سینمایی مارول خداحافظی خواهد کرد؟

دیوید مایکل باتیستا ( دیو باتیستا ) به فیلم جوخه انتحار ۲ می‌پیوندد ؟ باتیستا از یاران جیمز گان بود و بعد از پیوستن او به فیلم ، واقعا بعید نبود که باتیستا نیز به گان بپیوندد !

دیروز دیوید مایکل باتیستا کشتی کج کار سابق WWE که همه او را با نام دیو باتیستا می شناسند، طی توییتی علاقه خود نسبت به همکاری مجدد با جیمزگان و به این ترتیب فیلم جوخه انتحار ۲ را اعلام کرد. در جدیدترین اخبار سینما امروز باخبر شدیم دیو باتیستا بازیگر فیلم های نگهبانان کهکشان۱و۲، اسپکتر، هتل ارتیمس، ریدیک، کیک بوکسر و اتوبوس ۶۵۷ جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران فیلم جزیره فنتزی پیوسته است این فیلم محصول کمپانی بلوم‌هاوس و بر اساس سریالی به همین نام از دهه ۷۰ میلادی و شبکه ای‌بی‌سی می‌باشد. جف وادلو کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه فیلم جزیره فانتزی را برعهده دارد. وادلو اخیرا فیلم جرات یا حقیقت را برای کمپانی بلوم‌هاوس کارگردانی کرده، فیلمی که با وجود نقدهای بسیار ضعیف، با بودجه ۳.۵ میلیون دلاری خود موفق به کسب فروش جهانی ۹۴ میلیون دلاری شده است. در طی چند روز اخیر، خبرهایی در مورد پیوستن بازیگران مختلف به این فیلم به گوش رسیده بود و حالا با پیوستن دیو باتیستا، بازیگران این فیلم به سه نفر افزایش یافته است.

 

عملیات مکه یک‌ ماه دیگر به پایان می‌رسد !
ادامه
دیوید مایکل باتیستا ( دیو باتیستا ) بدر فیلم جوخه انتحار 2
دیوید مایکل باتیستا ( دیو باتیستا ) به فیلم جوخه انتحار ۲ می‌پیوندد ؟!

 

بنابر گزارش‌ها، مایکل پنیا اولین نفری بوده که به این فیلم اضافه شده و قرار است نقش میزبان این جزیره به نام آقای رارک را به تصویر بکشد. جیمی او یانگ نیز دومین نفری بوده که به این فیلم پیوسته است. وی برای ایفای نقش یکی از مهمانان جزیره به نام برکس به خدمت گرفته شده است. دیو باتیستا نیز نقش یک مهمان سابق را بازی خواهد کرد که بر خلاف تمایل خود، در درون این جزیره به دام افتاده است. داستان فیلم جزیره فانتزی در مورد مهمان‌هایی است که به این جزیره سفر می‌کنند تا فانتزی‌های خود را جان ببخشند. با این حال، از آنجا که این فیلم محصول کمپانی بلوم‌هاوس است، جای تعجب نخواهد داشت که عنصر ترس و وحشت در این فیلم قوی‌تر از سریال باشد. آقای رارک در ابتدا به مهمانان هشدار می‌دهد که ممکن است فانتزی‌های آنها آنگونه که قصد دارند پیش نرود اما برکس این موضوع را در ابتدا درک نمی‌کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *