در اونجرز ۴ چه میشود ؟ | مرگ انتقام جویان یا پیروزی تکراری ؟

در قسمت قبلی مقاله ی در اونجرز ۴ چه میشود ؟ به دو نظریه ی محتمل پرداختیم و در این مقاله قصد داریم با اطلاعاتی که به تازگی از این فیلم منتشر شده پیش بینی دقیق تری انجام دهیم ؛ با تحلیل اطلاعات جدید از اونجرز ۴ همراه ما باشید ؛ مرگ انتقام جویان یا پیروزی تکراری ؟

 

در اونجرز ۴ چه میشود | اطلاعات جدید از اونجرز ۴

 

از آنجایی که دیزنی در حفظ فیلمنامه اونجرز به معنی کلمه از جان مایه میگذارد و جلوی درز هرگونه اطلاعات را میگیرد ، حدس زدن داستان قسمت چهارم اونجرز به کاری سخت و پیچیده تبدیل شده اما خب هیچ کاری غیرممکن نیست ؛ اطلاعاتی که در گوشه و کنار فضای مجازی میشنوید را باور نکنید ؛ اینها یا اطلاعاتی هستند که دیزنی برای گمراه کردن شما منتشر میکند یا تیزرهای ساختگی‌ای که تنها برای جذب مخاطب هستند ؛ در ضمن ، یادتان نرود که تمام عوامل این فیلم تعهدنامه ی رازداری امضا کردند ؛ پس فکرش را هم نکنید که داستان را لو بدهند . البته مگر اینکه مثل مارک رافلو جوری بگویند که هیچکس باور نکند ! اما این اطلاعات چه چیزی هستند ؟

 

در اونجرز ۴ چه میشود
در اونجرز ۴ چه میشود ؟ مگر اینکه ایشان چیزی از دهانشان بپرد ؛ وگرنه خبری از اطلاعات درز شده نیست !

 

در خلاصه ی داستان فیلم اونجرز ۴ آمده که اتفاقات این فیلم نقطه ی عطف داستان های گروه انتقام جویان خواهد بود و ثابت میکند که هر پیروزی به فداکاری بزرگی نیاز دارد !  خب … واقعا خلاصه ی پر مغزی منتشر کردند ! ولی حیف که در میان دیگر اطلاعات ارزش چندانی ندارد. برای مثال بازیگرانی مثل جرمی رنر ( هاک آی ) و گوئینت پالترو ( پپر ؛ همسر استارک ) تصاویری در لباس نبرد از خودشان منتشر کردند که نمی تواند چیزی را افشا کند ؛ جز اینکه ممکن است استارک همچنان در سطح سیاره ی تایتان گیر افتاده باشد و پپر هم در غیابش لباس آهنی یا چیزی را به تن کرده ! یا ممکن است از آنجایی که استارک استعداد خوبی در تربیت ابرقهرمانان دارد (نمونه بارزش پیتر پارکر ) ، به همسرش هم لباسی یا چیزی بپوشاند و او را به میدان نبرد بفرستد .

 

تیزر جدید فیلم روزهای نارنجی با بازی هدیه تهرانی منتشر شد
ادامه
اطلاعات جدید از اونجرز ۴
اطلاعات جدید از اونجرز ۴ منتشر شده ؛ آیا پپر در لباس رسکیو ( rescue ) به اونجرز ۴ می‌آید ؟

 

مارک رافلو بازیگر هالک در مصاحبه ای اعلام کرده آنچه قرار است در اونجرز ۴ ببینید اصلا قرار نیست پایان خوشی باشد و حتی فضایی تاریک تر از جنگ بی نهایت را نشان میدهد ؛ پس احتمالا داستان این نبرد همچنان ادامه دارد ؛ از سوی دیگر الیزابت اولسن در پاسخ به هواداران اعلام کرده که رویای نابودی اونجرز تونی استارک در فیلم عصر اولتران هیچ ربطی به اونجرز ۴ ندارد ! حتی اینکه اولسن این را از کجا میداند هم جای تعجب دارد زیرا او در جنگ ابدیت پودر شد ! آیا قرار است اسکارلت ویچ در اونجرز ۴ بازگردد ؟

 

مرگ انتقام جویان
اطلاعات جدید از اونجرز ۴ ؛ آیا قرار است اسکارلت ویچ در اونجرز ۴ بازگردد ؟

 

انگار خبر از رفتگان دنیای سینمایی مارول بیشتر از زندگانش است ؛ چندی پیش تام هالند از دومین فیلم اسپایدرمن به نام دور از خانه پرده برداری کرد و اگر یادتان باشد اسپایدرمن هم در جنگ ابدیت پودر شد ؛ پس داستان بازگشت و زنده بودن ابرقهرمانان پودر شده کاملا جدی است ! آخرین اطلاعاتی هم که منتشر شد حکایت از فلش بک هایی با حضور شخصیت کراس بونز ( همان شخصیتی که در آغاز عصر اولتران دیدیم ) دارد . حالا ماهیت این فلش بک ها میتواند سفر در زمان ، خاطرات ابرقهرمانان و یا حتی ملاقات در عالم سنگ روح باشد ! (عالم سنگ روح را نمیشناسید ؟ کمیک دستکش بی نهایت را بخوانید )

 

اطلاعات جدید از اونجرز ۴
عالم سنگ روح در کمیکهای مارول ؛ یکی از عجیب‌ترین و روحانی‌ترین دنیاهای کمیک بوکی با پتانسیل بسیار بالا در دنیای سینمایی مارول !

 

و اما ادامه ی نظریات در اونجرز ۴ چه میشود :

 

تریلر Shaft 2019 | اولین تریلر بازسازی فیلم Shaft منتشر شد
ادامه

۳- بازگشت مردگان در قبال مرگ یک یا چند تن از قهرمانان ! مرگ انتقام جویان تحقق می‌یابد …

از میان تمام نظریه ها احتمال پیروزی انتقامجویان در اونجرز ۴ بدون تلفات تقریبا بعید و از نظر من خسته کننده است ؛ ولی چیزی که همه منابع در آن تاکید میکنند تاریک بودن و نبردهای نه چندان خوشایند فیلم است . در جنگ بی نهایت دکتر استرنج تمام احتمالات را با استفاده از سنگ زمان بررسی کرد و به این نتیجه رسید که تونی استارک به هر قیمتی که شده باید زنده بماند ! حتی به قیمت پیروز شدن تانوس ! آیا استارک باید قربانی شود ؟

 

مرگ تونی استارک در اونجرز ۴
در اونجرز ۴ چه میشود ؟! تونی و باقیمانده‌های کسی که او را مانند فرزندش دوست داشت … . آیا استارک زنده ماند تا برای هدفی والاتر بمیرد ؟

 

۴-بیاید پای وارلاک و جهان های دیگر را به اونجرز ۴ باز کنیم !

بعید است ! خیلی بعید است که مارول کوهی از قهرمانان جهان های دیگر را که هرگز در فیلم هایشان حضور نداشتند را در اونجرز ۴ خالی کند ؛ اما به هر حال باید ساختار و کاری برای پودر شدن نصف جمعیت جهان در نظر بگیرند ؛ در غیر این صورت ، با قلم تیز منتقدان مواجه خواهند شد ( که البته ترسی از آن ندارند ) . ولی با قطعی شدن حضور کراس بونز و اینشنت وان در اونجرز ۴ بدون شک شاهد یک دنیای مردگان خواهیم بود .

 

در اونجرز ۴ چه میشود ؟ اطلاعات جدید از اونجرز ۴ را بررسی کردیم ؛ آیا این اطلاعات نشان از مرگ انتقام جویان دارد ؟ نظر شما چیست ؟!

 

چیزی که مشخص است این است که دنیای سینمایی مارول در بازه ی زمانی جنگ ابدیت گیر افتاده و میخواهد هرچه زودتر از این مخمصه آزاد شود ؛ به همین خاطر هم به فاصله ی یک سال میخواهد قسمت بعدی اونجرز را که هنوز اسم مشخصی ندارد را منتشر کند ؛ راستی ! چرا هنوز اسمی برای فیلم معرفی نکردند ؟ برادران روسو گفته‌اند که نام فیلم نیز اسپویلر است !!!

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

3 دیدگاه در “در اونجرز ۴ چه میشود ؟ | مرگ انتقام جویان یا پیروزی تکراری ؟

خداکنه زودتر منتشر بشه !

حالا اگرم زود منتشر بشه نسخه ی بلوریش کم کم سه ماه بعدش میاد

معلومه دیگه اونجرز میزنن طرفو میترکونن ! تئوری نمیخواد که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *