در اونجرز ۴ چه اتفاقی میفتد ؟ | تئوری های اونجرز ۴

در این مقاله سعی داریم تا به تئوری های اونجرز ۴ که فعلاً نام مشخصی ندارد بپردازیم ؛ اگر انتقام جویان : جنگ بی نهایت را دیده باشید حتما درمورد سرگذشت شخصیت های کنجکاو هستید و میخواهید بدانید در اونجرز ۴ چه اتفاقی میفتد پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید !

 

آنچه گذشت … ( اگر جنگ بی نهایت را ندید مطالعه نکنید )

 

ثانوس یا همان تانوس خودمان ( که از اولین قسمت اونجرز سر و کله اش پیدا شد ) حالا شخصاً به دنبال ماموریتش آمده ؛ او میخواهد جمعیت جهان را نصف کند تا نصف دیگر منابع بیشتری برای زندگی داشته باشند ؛ برای اینکار هم هیچ سلاحی سریع تر ( به سرعت یک بشکن ) از سنگ های بینهایت که قدرتشان توسط دستکش بی نهایت کنترل میشود سراغ ندارد ؛ القصه (!) ثانوس قصه ی ما تمام سنگها را یکی پس از دیگری به دست میاورد و بشکن معروفش را هم میزند و جمعیت جهان را نصف میکند ( و البته کاری میکند که جیب دیزنی برای قسمت ۴ خالی نشود ! ) حالا استیو راجرز (کاپتان آمریکا) ، بروس بنر (هالک) ، خانواده ی آیرون من و راکت از نگهبانان کهکشان و ثور از آزگارد و بیوه ی سیاه میمانند ( تقریبا تمام تیم اصلی اونجرز ) و اندوه دوستانی که نابود شدند !

 

در اونجرز ۴ چه اتفاقی میفتد ؟
آیا میخواهید بدانید در اونجرز ۴ چه اتفاقی میفتد ؟ پس تا پایان این مقاله همراه دژم باشید !

 

در اونجرز ۴ چه اتفاقی میفتد ؟ تئوری های اونجرز ۴ چیست ؟!

افسانه ها چه میگویند ؟!

مطمئناً تا به حال بسیاری از فیلمهای mcu یا دنیای سینمایی مارول را تماشا کردید اما دنیای مارول در حقیقت خیلی بزرگتر از این حرف هاست ؛ آنقدری که نصف بیشترش در این ۲۰ فیلمی که تا به حال ساخته شده وجود ندارد ! قطعه ی گمشده ی دنیای سینمایی در مقایسه با دنیای کمیک ، دنیای سنگ روح و نگهبانان ابدیش است ! داستان از این قرار است که پس از ماجرای تانوس سنگهای ابدیت اینقدر بی صاحب در دنیا رها نشدند و هریک از قهرمانان به نحوی این سنگ ها را حفظ میکند ؛ در این میان قهرمانهای دنیای سنگ روح به سرکردگی آدام وارلاک ( که تا به حال به صورت مستقیم در هیچ فیلمی حضور نداشته ) جایگاه ویژه ای دارند و وقتی در کمیک دستکش بینهایت نصف جمعیت جهان نابود میشوند وارلاک و دار دسته اش به همراه انتقام جویان برای بازگرداندنشان تلاش میکنند ! در کمیک این نصف جمعیت جهان نابود نمیشوند بلکه در عالم سنگ روح زندانی میشوند و اجازه ورود به عالم ماده را ندارند و از آنجایی که این عالم در دنیای سینمایی مارول جایی ندارد نمیتوانیم فقط به داستان کمیک اکتفا کنیم !

 

تماشا کنید: اولین تریلر فیلم مردی بدون سایه علیرضا رئیسیان
ادامه
سنگ روح | تئوری های اونجرز ۴
در اونجرز ۴ چه اتفاقی میفتد ؟ | سنگ روح ، بزرگترین دنیای معنوی و فرامادی مارول که به احتمال زیاد ، هم اکنون حاوی تعداد زیادی از قهرمانان عزیزمان است !

 

تئوری های اونجرز ۴

 

۱- مرگ کاپیتان آمریکا و آیرون من و اتمام انتقامجویان قدیمی !

چندی پیش کریس ایوانس در توییتی رسماً از بازیگری در نقش کاپتان آمریکا خداحافظی کرد و البته این را هم گفت که خداحافظی من به معنای مرگ کاپتان نیست ! اما واقعاً نیست ؟ از طرف دیگر رابرت دنی جونیور بلیتش را برای یک فیلم آیرون من دیگر سوزانده و از سال ۲۰۱۳ به بعد فقط در فیلمهای دیگر قهرمانان در نقش استارک ظاهر شده و با بالا رفتن سنش عملاً یک مهره ی سوخته برای دیزنی به حساب می آید اما داستان به همین جا ختم نمیشود ؛ ظاهراً بلیت اونجرز هم در حال سوختن است . با تصاحب فاکس توسط دیزنی و توافق با سونی درمورد شخصیت اسپایدرمن احتمالا شاهد انتقامجویان جدیدی باشیم آن هم با حضور مردان ایکس و دیگر شخصیتهای مارول و یاران قدیمی اونجرز !

 

مرگ کاپتان آمریکا و آیرون من
تئوری های اونجرز ۴ | در دنیای کمیک بوک ، این جنگ داخلی بود که همچین بلایی سر کپ آورد ؛ در جنگ داخلی ۲ نیز شاهد این بودیم که جایگاه فعلی این دو نفر تغییر یافت ؛ آیا این دو داستان به شدت احساسی و غم‌انگیز قرار است ترکیب شوند ؟

 

۲- عوض شدن شخصیت منفی !

با توجه به اینکه ثانوس کار خودش را در دنیا تمام کرده و بدون هیچ خصومت شخصی نصف جمعیت جهان را نابود کرده به نظر نمیرسد دیگر تهدیدی برای انتقامجویان و جهان تلقی شود و احتمال کمی دارد طرف حساب اونجرز در قسمت چهارم به حساب بیاید اما به هرحال یک گوشمالی درست و حسابی برایش فاکتور شده ‌… ! نمیخواهم چشم بسته احتمال بدهم اما نبیولا گزینه ی محتملی است !

 

زیباترین پوسترهای فیلم | پوستر فیلم Split ( شکافته )
ادامه
تانوس در اونجرز ۴ | تئوری های اونجرز ۴
در اونجرز ۴ چه اتفاقی میفتد ؟ | با توجه به تئوری های اونجرز ۴ و به اینکه ثانوس کار خودش را در دنیا تمام کرده و بدون هیچ خصومت شخصی نصف جمعیت جهان را نابود کرده به نظر نمیرسد دیگر تهدیدی برای انتقامجویان و جهان تلقی شود ؛ نظر شما چیست ؟ نبیولا شخصیت منفی جدید خواهد شد ؟ آیا او پتانسیلش را دارد ؟

 

ادامه دارد ‌‌‌…

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *