فیلم ونوم ۲ نیز درجه بندی سنی مثبت ۱۳ خواهد داشت!

به تازگی اعلام شده که قسمت دوم ونوم ، که احتمالا فیلم ونوم ۲ نام خواهد گرفت نیز شبیه به قسمت اول خود دارای درجه بندی سنی مثبت ۱۳ خواهد بود .

با فروش فوق العاده فیلم “ونوم“، قسمت دوم ونوم نیز ساخته خواهد شد. اوایل شروع ساخت فیلم “ونوم” طرفداران منتظر دیدن درجه سنی این فیلم بودند؛ به همین ترتیب فیلم “ونوم” طبق برنامه ریزی های شرکت سونی پیکچرز با درجه سنی pg13 منتشر شد که برخلاف انتظار هواداران بود. حال در جدید ترین اخبار سینما فیلم ونوم ۲ نیز درجه سنی pg13 را گرفت؛ این فیلم هم مانند قسمت اول خود با درجه سنی بزرگسال به روی پرده نمی رود.

 

فیلم ونوم 2 نیز درجه بندی سنی مثبت 13 خواهد داشت!
فیلم ونوم ۲ نیز درجه بندی سنی مثبت ۱۳ خواهد داشت!

 

بسیاری از طرفداران فیلم “ونوم” را اولین فیلم مارول و سونی با درجه سنی بزرگسال می پنداشتند. اوی اراد ر رئیس و پایه گذار مارول استودیو در این باره گفت: وقتی شما درباره کشتار و قتل عام می شنوید تنها چیزی که به ان فکر می کنید درجه سنی R است اما اگر واقعاً طرفدار کامیک بود باشید و داستان ونوم را بدانید می فهمید که هیچ درجه سنی R وجود ندارد. او یک روح رنجیده و اسیب دیده دارد این چیزی نیست که او انجام دهد زیرا ما هرگز نباید فرو رفتن چاقو و خون پاشیدن را نشان دهیم. چه چیزهایی را باید به نمایش بگذاریم و با چه انگیزه ای؟! ایا او کسی است که با همین ویروس متولد شده و از ابتدا به همین شکل بوده است یا او کسی است که ما باید احساساتش را نشان بدهیم. ما باید یک شرور با احساسات عمیق بسازیم که باعث خو گرفتن طرفداران با او باشیم و اگر این کار را بکنیم قطعا برنده هستیم.

انچه که اوی اراد در اینجا گفت اساسا به معنی سرمایه گذاری بر روی عاطفه و احساس شخصیت های فیلم است در کل مدت زمان زیادی تا اکران قسمت دوم فیلم ونوم مانده است و احتمال دارد این درجه سنی تغییر کند اما طرفداران با وجود این درجه سنی و با وجود انتقاد منفی منتقدان برای این فیلم استقبال خوبی را نشان دادند.

پوستر جدید فیلم شکارچی منتشر شد | شکار با طعم IMAX
ادامه

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *