دانلود فیلم کوتاه Sweet Cocoon + معرفی و تماشای آنلاین

انیمیشن کوتاه Sweet Cocoon برای شما ۶ دقیقه شادی و تفریح کلیشه‌ای به همراه دارد که البته در نگاه‌های دوباره ، در آن می‌توان مفاهیم عمیق و جدیدتری نیز دریافت ؛ البته اگر معنایابی از خلا موجود در انیمیشن کوتاه پیله ی شیرین را کاری پسندیده و درست بدانیم ! با لینک تماشای آنلاین و دانلود فیلم کوتاه Sweet Cocoon همراه مجله سینمایی دژم باشید .

 

۶ دقیقه خواهید خندید !

 

انیمیشن کوتاه پیله ی شیرین

 

فیلم کوتاه Sweet Cocoon ( پیله ی شیرین ) یکی از برترین انیمیشنهای کوتاه هشتاد و هفتمین مراسم اسکار بود که البته با استقبال نه چندان خوبی از سوی تماشاگران روبرو شد و به نوعی می‌توان گفت که بیشتر منتقدپسند بود ؛ انیمیشن کوتاه Sweet Cocoon در سال ۲۰۱۴ به دست یک تیم پنج نفره متشکل از متیو برنارد ، متیوز برگت ، جاناتان دورت ، منون مارکو و کوئنتین پویراوو از مدرسه‌ی انیمیشن سازی اِسما ( که از معروف‌ترین مدارس انیمیشن سازی اروپا محسوب می‌شود ) ساخته شده و کار موسیقی متن زیبای آن بر عهده‌ی چهار دانشجوی آهنگسازی از آکادمی بین المللی موسیقی فرانسه با نام‌های آنتونی جورت ، باپتیست له بلنک ، نیکلاس مانتین و پیر انگوین بوده است . این انیمیشن شش دقیقه‌ای با وجود اینکه در جشنواره های مختلف بین المللی نمایش درخشان و چشم گیری نداشت، در سال ۲۰۱۵ موفق به حضور در هشتاد و هفتمین جشنواره اسکار شد و در آنجا از سوی منتقدین ستایش شد .

 

دانلود فیلم کوتاه Maya ساخته ویمسن لاما | شرح یک کودکی سخت !
ادامه
دانلود انیمیشن کوتاه Sweet Cocoon | فیلم کوتاه sweet cocoon | انیمیشن کوتاه پیله ی شیرین
من چاق نیستم ؛ من فقط یک کم تپلم !   ( دانلود فیلم کوتاه Sweet Cocoon )

 

انیمیشن کوتاه پیله ی شیرین درباره ی یک کرم ابریشم است که به علت اضافه وزن نمی‌تواند به داخل پیله برود ! این کرم هر چقدر تلاش می‌کند نمی‌تواند به چیزی که می‌خواهد برسد و در همین حین ، سر و کله ی دو حشره ی دیگر پیدا می شود که با عقل ناقصشان ، سعی در برطرف کردن مشکلات این کرم عزیز دارند ! انیمیشن کوتاه Sweet Cocoon برای شما ۶ دقیقه سرگرمی خالص به همراه دارد ؛ این انیمیشن چیزی که برای دوری گزیدن از جدیت دنیای روزانه به آن نیاز دارید را به شما ارائه می‌دهد نه بیشتر ؛ از فیلم کوتاه Sweet Cocoon انتظار نداشته باشید که به شما مفهوم فلسفی خاصی ارائه دهد و فقط می‌خواهد با جوک و لبخند شما را سرگرم کند ؛ گرچه اگر دقت کنید ، از دل خلا مفاهیم نهفته ای در این فیلم خواهید یافت که ما ترجیح میدهیم آنالیز و درک و فهم آن ها را در اختیار خودتان قرار دهیم .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *