فیلم کوتاه Space between Us | منبع الهام شکل اب ؟!

با لینک دانلود فیلم کوتاه Space Between Us همراه مجله سینمایی دژم باشید تا ببینیم که منبع الهام گیرمو دل تورو برای ساخت فیلم شکل اب چیست ؟

با دانلود فیلم کوتاه  Space Between Us و تماشای انلاین این اثر همراه ما باشید تا با یکدیگر منبع الهام شکل اب را بررسی کنیم . فیلم کوتاه Space Between Us فیلمی‌ست پسااخرالزمانی و گیر افتادن در یک مسیر سخت برای نجات انسانیت ؛ ان هم در شرایطی که هوایی تمیز برای تنفس وجود ندارد و حیات در معرض انقراض قرار گرفته . مارک اس. نوکائمپر کارگردان و نویسنده‌ی این عنوان است و فیلم در کل با بودجه ۶ یورویی ساخته شده است که در نوع خود شگفت انگیز می باشد ! السا می اوریل ، ادریان براین ، هوراندی مارشن ، فی انگوین ، ساریتا اوسفینا و کیفر زوارت از بازیگران این فیلم کوتاه هستند . جالبترین نکته ای که از این فیلم میتوان استخراج کرد ، نوع روایت داستان در همین چند دقیقه و دیدار با ناشناخته است که دقیقا حس و نال شکل اب گیرمو دل تورو را تداعی میکند و نشان میدهد که اقای خلاق برنده اسکار ، احتمالا ان چنان هم که باید خلاق نیست و خدا میداند فیلمهای قبلی اش را از جایی اقتباس کرده باشد یا خیر !

 

اولین تیزر Scary Stories To tell in the dark منتشر شد
ادامه
با لینک دانلود فیلم کوتاه Space Between Us همراه مجله سینمایی دژم باشید تا ببینیم که منبع الهام گیرمو دل تورو برای ساخت فیلم شکل اب چیست ؟ البته که آقای کارگردان برای ساخت فیلم از المانهای خودشان نیز استفاده کردند ؛ اما شباهت این فیلم کوتاه با اثر اسکاری دل تورو را واقعا نمیتوان انکار کرد ! به هر حال این فیلم نیز به همان اندازه که شکل اب ارزش دیدن داشت ، ارزش دیدن دارد و پیشنهاد میکنیم که این اثر را به هیچ وجه از دست ندهید !

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *