فیلم کوتاه گربه های خیابانی | خشونت بسیار بالای گربه ها !

فیلم کوتاه گربه های خیابانی برخلاف فیلمهای کوتاه هفته های قبل از جشنواره های مختلف جایزه نگرفته اما مورد توجه کاربران فضای مجازی بوده ؛ خشونت گربه ها در این فیلم بسیار بالاست !

 

فیلم کوتاه گربه های خیابانی

 

مستقل یعنی …

وقتی قرار است کاری را به صورت مستقل انجام دهید یعنی همه چیز آنرا اعم از سود و زیان خودتان به عهده میگیرد اما همیشه هم اینطور نیست فضای مجازی خیلی چیزها عوض کرده ؛ حالا دیگر رسانه هایی مثل فیلم ، موسیقی ، بازی های کامپیوتری در انحصار شرکتهای بزرگ نیستند ؛ حتی اگر ثروتمند هم نباشی میتوانی دیده شوی اما همانطور که تا الان فهمیدید خبری از جایزه های پر زرق و برق نخواهد مگر اینکه با این شرکتها به توافق برسید ؛ بلو استدیو یکی از این استدیوهای مستقل است که پس از ساخت گربه های خیابانی بسیار مورد توجه قرار گرفت !

 

 

چشم در برابر چشم

به نقل از جمله ی معروف گاندی ، ” چشم در برابر چشم باعث کوری جهان میشود ” ؛ درون مایه ی گربه های خیابانی هم تقریبا چنین چیزی است اما اگر میخواهید بیشتر بدانید خودتان به تماشایش بنشینید . اما بگذارید بگویم که محتوای این فیلم کوتاه واقعا خشن است ! در گربه های خیابانی شاهد صحنه‌های اکشن متعدد ، استفاده از سلاح و انواع و اقسام هنرهای رزمی خواهید بود . گربه ها واقعا خشن تر از حالتی هستند که در دنیای واقعی می‌بینید (!) و صد البته ترسناک تر و مخوف تر . نمیخواهم بیش از این به شما اطلاعات بدهم و دوست دارم که همه چیز را خودتان در طی دیدن این فیلم کوتاه دریابید ؛ اما جذابیت صحنه های این فیلم ، تقریبا شبیه به فیلمهای اکشن خوب هالیوودی است !

تاریخ اکران فیلم Scary Stories To tell in the dark مشخص شد
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *