داستان فیلم Star Wars: Episode IX در چه بازه‌ی زمانی‌ای رخ می‌دهد ؟

به تازگی از طرف جان بویگا که از بازیگران فیلم جدید جنگ ستارگان است ، صحبتهایی درباره‌ی داستان فیلم جنگ ستارگان ۹ شده ؛ داستان فیلم Star Wars: Episode IX در چه بازه‌ی زمانی‌ای رخ می‌دهد ؟ همراه ما باشید :

 

داستان فیلم جنگ ستارگان ۹ چیست ؟ | جان بویگا : داستان فیلم Star Wars: Episode IX یک سال پس از قسمت قبل رخ می‌دهد !

 

به تازگی از طرف یکی از بازیگران فیلم جدید جنگ ستارگان ، صحبتهایی درباره‌ی داستان فیلم جنگ ستارگان ۹ شده است ؛ جان بویگا که از بازیگران این فیلم است و در دو فیلم قبلی نیز از نقشهای اصلی را ایفا کرده ، در جواب به این سوال که داستان فیلم Star Wars: Episode IX در چه بازه‌ی زمانی‌ای رخ می‌دهد ، گفته که اتفاقات این فیلم قرار است یک سال پس از فیلم قبلی یعنی قسمت نهم جنگ ستارگان: آخرین جدای رخ دهد ؛ با توجه به این اظهار نظر ، مشخص شده که فیلم قرار است بخشی از جست‌وجوی امپراطوری برای دستیگری گروه مقاومت را پشت سر بگذارد و یا ما را در وسط مهلکه قرار دهد یا آرامش پس از طوفان را برایمان به نمایش بگذارد !

 

مهدی فخیم‌زاده پس از سال‌ها ، "مشت آخر" را زد
ادامه
داستان فیلم جنگ ستارگان ۹ | جان بویگا از داستان فیلم Star Wars: Episode IX گفت
داستان فیلم جنگ ستارگان ۹ چیست ؟ | جان بویگا گفت که داستان فیلم Star Wars: Episode IX یک سال پس از قسمت قبل رخ می‌دهد ! پیش‌بینی شما درباره‌ی این فیلم چیست ؟

 

نهمین فیلم از مجموعه فیلم‌های پرطرفدار جنگ ستارگان ، بازیگرانی همچون آدام درایور ، دیزی ریدلی ، اسکار آیزاک و جان بویگا را داراست و ادامه‌ای بر داستان دو فیلم قبلی خود است . این فیلم ، ۲۰ دسمبر ۲۰۱۹ توسط دو کمپانی لوکاس فیلم و بد روبات ، تحت نظر والت دیزنی ، اکران خواهد شد . همچنین چندی پیش و با اعلام لیست بازیگران، مشخص شد که کری فیشر مرحوم نیز قرار است به وسیله‌ی جادوی تکنولوژی به این فیلم بازگردد . جنگ‌های ستاره‌ای (Star Wars) که در ایران با عنوان جنگ ستارگان شناخته می‌شود ، نام یک سری فیلم حماسی در سبک اپرای فضایی است که جورج لوکاس کارگردان آمریکایی خالق آن است . این فیلم ماجرای شخصیت‌های متفاوت را در قالب “مدت‌ها پیش، در کهکشانی دور افتاده” نشان می‌دهد . اولین قسمت این فیلم در سال ۱۹۷۷ با عنوان جنگ ستارگان (سپس بخش بعدی آن در سال ۱۹۸۱ با نام قسمت چهارم : امیدی تازه) منتشر شد و باعث گسترش این جهان در فرهنگ عامه در سراسر جهان شد . بعد از آن نیز دنباله‌های موفقیت آمیز دیگری با نام امپراتوری ضربه می‌زند و بازگشت جدای معرفی شدند .

 

 

 

 

اونجرز: انتهای بازی | حضور یک شخصیت قدیمی در فیلم تایید شد!
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *